Як застосувати шаблон до сайту.

Якщо говорити простою мовою, шаблон - це ні що інше, як набір різних графічних елементів, які використовуються в якості «кубиків» для створення зовнішнього вигляду сторінок розроблюваного сайту. У зв'язку з тим, що робота з шаблон ами не вимагає наявності спеціальних навичок і не представляє істотних труднощів для розробників сайтів, використовувати їх можуть як web-майстра - новачки, так і професіонали.
Інструкція
1
Знання HTML все-таки знадобляться, але їх буде достатньо на базовому рівні, переважно для верстки, додавання тексту, посилань, картинок та ін. Можуть також знадобитися навички при роботі з такими програмними продуктами, як Adobe Photoshop (для внесення в шаблон глобальних змін, «перекроювання» його під себе), і Macromedia Flash Простота застосування шаблон ов дозволяє з їх допомогою розробляти сайти практично будь-якої складності, починаючи з персональних ресурсів невеликих фірм і закінчуючи їх складними варіантами для ітернет-магазинів. Використання шаблон ов, на відміну від замовлення в студії web-дизайну, дозволяє заощадити чималі кошти.
2
На перших порах працюйте з програмою по створенню і редагуванню сайтів «Dreamweaver». Пам'ятайте, що шаблон також є і «скелетом» Web-сторінок розроблюваного сайту. У ньому знаходяться елементи, загальні для них усіх. При створенні сторінки з використанням заздалегідь обраного шаблон а, єдине, що вам залишиться зробити, це вписати її унікальне вміст в потрібні місця, після чого зберегти.
3
У разі зміни в майбутньому самого шаблон а, програма Dreamweaver сама оновить створені на його основі сторінки. Причому цей програмний продукт захищає користувача від небажаних, помилково проведених змін в ньому. Так, елементи шаблон а не доступні редагуванню, оскільки вони відносяться до категорії незмінних об'єктів. А якщо все-таки необхідно щось виправити, вам його ( шаблон ) доведеться відкрити в новому вікні. Зберігати їх слід в спеціальних файлах, привласнюючи розширення dwt в папці Templates.
4
Найбільш широко шаблон и використовуються у тому випадку, коли в основі створення сторінок сайту лежить табличний дизайн. Як відомо, кращий метод осягнення істини - це практика. Для її отримання скористайтеся посиланням http://www.adobe.com/products/dreamweaver.html.