Як вибрати правильні вітаміни для очей.

Зір у сучасної людини стрімко погіршується з кожним роком, очі схильні до різних захворювань і травм, вони потребують додаткового харчування. Слід серйозно підійти до вибору вітамінів для очей, оскільки найменша помилка може призвести до небажаних наслідків.
Інструкція
1
Навіть якщо ви знаєте точну причину втоми, захворювання ваших очей, не намагайтеся самостійно вибрати собі ліки. Зверніться до лікаря-окуліста.
2
З виписаних лікарем вітамінів виберіть ті, що найбільш прийнятні для вас. Справа в тому, що ці препарати виходять у вигляді таблеток, ін'єкцій і крапель. Доктор може порадити вживати їх комплексно.
3
Необхідні для очей вітаміни - це вітаміни групи В і Е, а також вітаміни А і С. Вітамін А живить і зміцнює сітківку. Вітамін С сприятливо впливає на судини. Вітамін В піклується про нервових клітинах, які підтримують зв'язок між очними органами і мозком. Зверніть увагу на вітамін групи В - рибофлавін. Він є лікарським і профілактичним засобом при захворюваннях дистрофії сітківки. Вітамін Е виступає в ролі антиоксиданту, що сприяє уповільненню старіння і виведенню шкідливих речовин, що накопичилися в організмі.
4
У препаратах для лікування і профілактики очних хвороб крім самих вітамінів повинні міститися кальцій і цинк. Вони необхідні при короткозорості з метою зміцнення тканин очі і катаракті, попереджають її появу.
5
Важливим елементом у складі лікарських препаратах для очей є лютеїн. Йому властиве затримуватися і накопичуватися в очній сітківці, створюючи перешкоду для різних захворювань і розладів зору.
6
Всі перераховані вище вітаміни легко уживаються в одному лікарському засобі, створюючи тим самим комплексне харчування для ваших очей. Такий засіб може призначити лікар.
7
Якщо більшу частину робочого часу ви проводите за комп'ютером, ваші очі піддаються великому навантаженні, втомлюються. Зверніть увагу на вітаміни, що містять у своєму складі рибофлавін. При втоми і погіршенні зору в темний час доби приймайте вітамін А, до нього можна додати засіб «Тауфон». Вітамін А і рибофлавін рекомендовано вживати при серйозних травмах (у тому числі опіках). При короткозорості і далекозорості показані препарати з чорницею, а при катаракті допоможе цинк (активно діють краплі «Квінакс» і «Санкаталин»).
Зверніть увагу
Не забувайте: перед прийомом будь-яких ліків для очей потрібна кваліфікована консультація фахівця. Самодіяльність в даному випадку виключена.
Більшу частину інформації людина щодня отримує через органи зору. Сучасна дійсність робить на очі сильний вплив. Зберегти їх здоров'я, попередити хвороби і вчасно розпочати лікування - ось основні етапи збереження відмінного зору на довгі роки.
Інструкція
1
Погана екологія, вік, неправильне харчування, спадковість - ці негативні факти погіршують зір. Правильно підібрані вітаміни здатні його зміцнити. Пам'ятайте, що вітаміни А, С, Е, групи В, а також мінерали: марганець, кальцій, цинк, хром, селен і мідь рекомендуються лікарями-окулістами для підтримки здоров'я очей.
2
Вибирайте вітаміни для очей в аптеках, важливо бути впевненим у їх безпечності та ефективності, що має бути підтверджено клінічними випробуваннями. Пам'ятайте, що якщо до складу препарату входить лише один активний компонент, а в іншому це формотворчих компоненти і барвники, то даний препарат абсолютно даремний. Підбирайте комплексні препарати з дозуванням та рекомендованої добової нормою, підходящою для вашого віку.
3
Вибираючи препарати, виготовлені з рослинної сировини (чорниця, чорна смородина, петрушка, кісточки червоного винограду, морква), переконайтеся, що при виробництві використовувалися тільки стандартизовані субстанції, що гарантують наявність у сировині корисних активних речовин.
4
Знайте, що вітамінні препарати з цинком рекомендуються при катаракті. Вітамін А необхідний при курячій сліпоті. Препарати на основі петрушки допомагають при захворюваннях зорового нерва і крихкості кровоносних судин. Вітамін А і групи В знижують підвищену стомлюваність очей, перенапруження.
5
Пам'ятайте, що при короткозорості слід зміцнювати кровоносні судини. Тому віддавайте перевагу комплексним вітамінам для очей, до складу яких входять вітамін С, кальцій, бета-каротин або лютеїн, цинк. Аскорбінова кислота зміцнює стінки судин, покращує кровопостачання, сприяє зниженню напруги очних м'язів, покращує кровопостачання. Бета-каротин, трансформуючись в організмі у вітамін А, виробляє зорові пігменти, кальцій зміцнює сполучні тканини очей.
6
Чи не застосовуйте вітаміни для очей постійно, доцільно пити їх курсами: протягом трьох місяців з перервою в 30 днів.
7
Не займайтеся самолікуванням, адже тільки кваліфікований лікар-офтальмолог визначить, чи є у вас захворювання очей і порекомендує препарати і вітаміни для лікування і відновлення зору.