Що потрібно для відкриття магазину.

Практично будь-який магазин - це насамперед вдала маркетингова схема, яка дозволить не тільки повернути кошти, витрачені на відкриття торгової точки, а й отримувати потім стабільний дохід. Тому, якщо хороша ідея для створення нового магазина вже знайдена, то реалізація її буде для вас просто справою техніки.
Перше, з чого починається втілення в життя бізнес-ідеї по створенню магазина , - це реєстрація юридичної особи та отримання ряду дозволів від державних органів. Необхідно встати на облік в місцевому підрозділі податкової служби, а також отримати коди в Держкомстаті. Обов'язковою також буде реєстрація в пенсійному фонді і фонді соціального страхованія.Наібольшее увагу до вашого магазину, який поки що існує тільки в проекті, проявлять Росспоживнагляд і пожежна інспекція - про ваш намір відкрити роздрібну точку продажів вони повинні бути завчасно повідомлені і дати на це своє «добро». Втім, на різних етапах створення та устаткування магазина вам ще жодного разу доведеться мати справу з представниками цих двох організацій, до настійних рекомендацій яких ви будете змушені пріслушіваться.Убедівшісь в тому, що проти вашого задуму відкрити магазин саме в цьому конкретному місці дозвільні організації не заперечують, починайте вести переговори про оренду або навіть придбанні приміщення, в якому майбутній магазин розміститься. Варіант з орендою все ж краще, оскільки ніхто не може бути впевнений в своїх розрахунках на всі сто відсотків, а змінюючи потім місце «дислокації» і продаючи нерухомість, можна понести відчутні убиткі.Закажіте рекламному агентству або окремій дизайнеру розробку фірмового стилю вашого магазина , щоб з самого початку піти від «сірості» і здобути неповторний імідж. Комплект торгового обладнання, якщо є така можливість, краще також виготовити на замовлення, використовуючи елементи запоминающегося фірмового стилю. Такий варіант обійдеться, безсумнівно, дорожче, ніж стандартні рішення для магазинів, які удосталь представлені на ринку, але економити на зовнішньому вигляді в даному випадку не стоіт.Базу постачальників, з якими ви збираєтеся працювати, велику чи маленьку (залежно від профілю і масштабів магазина ), потрібно мати ще задовго до моменту закупівлі першої партії товару. Ви повинні до дрібниць розібратися в розцінках і тих умовах, які готові надати вам постачальники, зупинившись на найбільш вигідних пропозиціях. І тільки добре продумавши і сформувавши асортиментний ряд свого магазина , можна замовляти першу партію товара.Последнее ланка в механізмі вашого майбутнього магазина , без якого вам не обійтися перед його відкриттям, - це торговий персонал. Навіть якщо функції адміністратора, менеджера з закупівель та бухгалтера на перших порах ви маєте намір взяти на себе, продавців-консультантів або касирів наймати на постійній основі вам доведеться обов'язково. Щоб вирішити кадрове питання теж з максимальним ефектом, варто організувати для своїх майбутніх працівників навчання - тренінги або підготовчі курси, які допоможуть їм потім швидше «включитися» в роботу або перекваліфікуватися, якщо досвід у підібраного вами торгового персоналу вже мається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nOTnowYWlns
Магазин продуктів більш ніж інші торгові точки залежить від свого оточення, тобто жителів, що мешкають в його околицях, і продуктових магазинів, що конкурують з ним. Тому першим кроком перед відкриттям продовольчого магазину завжди буває різнобічне дослідження того району, в якому ви маєте намір почати роздрібний продаж продуктів.
Перше, на що варто звернути увагу, вивчаючи перспективне для відкриття магазину продуктів місце, це наявність поблизу великих мережевих точок. Змагатися з цими гігантами вам буде точно не по силам - ті закупівельні ціни, за якими закуповують товар вони, будуть на порядок відрізнятися від тих, про які зможете домовитися з постачальниками ви. Як результат, у них - набагато більш дешевий товар, а цей фактор при покупці продуктів завжди є определяющім.С магазинами, рівними вашому проекту по масштабам, але вже давно працюючими, тягатися цілком можна, тому наявність в районі таких не повинно служити причиною відмови від своїх намірів. Ознайомтеся з асортиментом цих магазинів, спробуйте знайти їх слабкі місця, тобто ті позиції, з яких вони не задовольняють попит живуть поблизу людей. Виходячи з цих спостережень, формуйте власний асортиментний ряд, залучаючи покупців відсутніми у конкурентів товарамі.Когда вибір місця остаточно зроблений, можна приступати до пошуку відповідного приміщення та реєстрації фірми (або індивідуального підприємництва). Приміщення найкраще вибирати з невеликим запасом вільної площі, щоб обладнати при магазині складське приміщення і кабінет для адміністрації. Бажано вибирати будівлю, вже підключене до стандартного набору інженерних комунікацій, щоб потім не витрачати масу часу на переобладнання і перепланіровку.Протів вашого бажання відкрити магазин не повинен заперечувати відділ торгівлі та архітектурний відділ в місцевій адміністрації, особливо пильно спостерігати за вашим починанням буде Росспоживнагляд, зверне на нього увагу і пожежна інспекція. Намагайтеся дотримуватися всі існуючі стандарти, тримати документи в повному порядку і стежити за справною роботою касових апаратів. Зневажливе ставлення до формального боку справи створює занадто великі ризики і часто зводить нанівець всю вашу багатоденну работу.Перед тим як закуповувати першу партію товару, вам ще належить обзавестися торговим обладнанням і набрати торговий персонал, який буде ваш магазин обслуговувати. З першим проблем виникнути не повинно, оскільки для продовольчих магазинів підійде стандартний комплект устаткування, аж до вже побував у використанні, якщо ваш стартовий капітал не особливо великий. Що ж стосується персоналу, то найважливішими якостями його буде чесність перед вами і ввічливість перед покупцями, і на перших порах, поки робота вашої точки продажів ще не налагоджена, рекомендується проводити вступні співбесіди з кожним кандидатом особисто.