Як збити молоко. Як готувати млинці.

Для отримання хорошої піни потрібно вибрати молоко з жирністю 3,2%. З молока з меншою жирністю буде дуже важко добитися піни потрібної консистенції. Піна виходить за рахунок збивання молока дуже швидкими обертальними рухами. Молочна піна утворюється шляхом з'єднання повітря з білками і жирами в молоці.
Вам знадобиться
  • Молоко;
  • Міксер;
  • Віночок;
  • Блендер;
  • Френч - прес
  • Стакан або інша ємність.
Інструкція
1
Візьміть обрану вами ємність, налийте в неї молоко.
2
Опустіть міксер або інший прилад, вибраний вами, в молоко і увімкніть його. Починайте збивати спочатку на самій мінімальній швидкості, а потім збільште. Обертайте прилад в різних напрямках для збільшення зовнішнього впливу на молоко. Збивайте до тих пір поки не отримаєте піну потрібного стану.
3
Вимикайте міксер. Піна готова!
4
Налийте молоко в френч - прес, закрийте кришкою. Опускайте і піднімайте поручень швидкими поступальними рухами.
Зверніть увагу
При перегрів молока білок розщеплюється, піни перестав будет.Включайте і вимикайте прилади для збивання безпосередньо в ємності з молоком, інакше буде заляпана вся кухні і ви самі.Прі купівлю молока перевіряйте термін придатності і відсоток жирності.
Корисна порада
Вилку можна використовувати для отримання легкої пени.Молочную піну для кави потрібно готувати з теплого молока, але не горячего.Із сільського молока від домашньої корови, піна виходить хороша. Але таке молоко бажано прокип'ятити. Якщо ви вирішили купити таке молоко, то купуйте на ринку, там лікарі перевіряють його на шкідливі бактерії.