Як відрізнити сибірську кішку від кішок інших порід.

Кішки різних порід відрізняються один від одного зовнішністю, характером, звичками, манерою поведінки. Якщо ви шукаєте для себе невередливих, дружелюбного, тямущого пухнастого друга, придивіться до "сибірякам". Відрізнити сибірську кішку від кішок інших порід зовсім не складно.
Інструкція
1
Сибірські кішки - дуже сильні, міцні і м'язисті тварини. Завдяки природному походженню цієї порід и, "сибіряки" мають відмінне здоров'я. Коти, як правило, декілька більше кішок .
2
Якщо ви звернете увагу на лапи сибірської кішки, то помітите, що вони досить-таки потужні і великі, а між їх пальцями росте шерсть. Хвіст сибірської кішки дуже довгий і пухнастий. Ширина його поступово зменшується від основи до кінчика.
3
Сибірська кішка відрізняється від кішок інших порід щодо великою головою, за формою нагадує трапецію. Верхівка голови у "сибіряків" плоска, а лоб невисокий, що плавно переходить до прямої і порівняно широкої спинці носа. Сам ніс сибірської кішки має середню довжину. Якщо ви акуратно промацати вилиці і підборіддя тварини, то відчуєте, що утворюють вони округлу лінію. Також сибірські кішки відрізняються короткою шиєю, довгими вусами і бровами.
4
У порівнянні з кішками інших порід вуха "сибіряків" досягають середньої величини. Вони трохи нахилені вперед, а кінчики їх закруглені. У більшості сибірських кішок на кінчиках вух ви можете помітити пустотливі пензлика.
5
Зверніть увагу на очі сибірських кішок . Вони округлі і злегка розкосі. Колір очей тварин цієї порід и може бути жовтим або зеленим. І тільки колор-пойнти і білі "сибіряки" можуть похвалитися небесно-блакитними оченятами. У білих сибірських кішок ви можете помітити різний колір очей.
6
Сибірські кішки відносяться до довгошерстим тваринам. Відрізнити їх від інших порід кішок можна по шикарному "коміра" і пишним "штанців".
7
Окрасою сибірської кішки може бути яким завгодно, крім шоколадного, бурмезского і лілового. Кішки забарвлення колор-пойнт можуть називатися «невська маскарадна». Шерсть на тулубі у таких кішок світла, а вуха, лапи, хвіст і маска на мордочці - темні.
Сибірська кішка - це досить-таки велика тварина, що має потужну мускулатуру. Така будова тіла робить її чудовим мисливцем на мишей і щурів. Багато любителів кішок вибирають тварин цієї породи в якості домашніх вихованців. Доглядати за сибірської кішкою потрібно правильно.
Інструкція
1
Особливого догляду потребує шерсть сибірської кішки. Регулярне розчісування тваринного сприяє видаленню з його шкурки відмерлих лусочок шкіри і волосків, а також відмінно стимулює кровообіг.
2
Розчісувати сибірську кішку рекомендується мало не з перших днів її життя. Так що не відкладайте проведення цієї процедури на потім. Розчісуйте свого маленького пухнастого кошеня кожен день. Малюк швидко звикне до ваших ласкавим рукам, а також різним щітки і гребінці.
3
Якщо ваш сибірський кошеня сприймає розчісування як гру, намагаючись схопити щітку зубами, заспокойте бешкетника і продовжите чистку його шерстки.
4
Щоденне розчісування тваринного здатне попередити утворення ковтунів. При неправильному догляді за сибірської кішкою в її шлунку може накопичуватися шерсть. А це може призвести до засмічення шлунка і навіть до смерті.
5
Починайте вичісування довгої шерсті сибірської кішки за допомогою металевої гребінця з рідкими зубами. Потім використовуйте гребінець з більш частими зубчиками. Закінчите процедуру вичісування тваринного гребінцем з частими зубцями.
6
Для розчісування хвоста сибірської кішки вам знадобиться щітка. Підшерсток під час линьки ви можете видаляти за допомогою пуходеркой.
7
Розчісуйте сибірську кішку тільки по напрямку росту її вовни. Закінчуючи процедуру, злегка підніміть шерсть за допомогою щітки.
8
Якщо ви виявили у свого улюбленця ковтуни, обережно розберіть їх двома руками, не розриваючи шерсть тварини. В особливо запущених випадках можете скористатися ножицями, хоча вистригання колтунів значно псує зовнішній вигляд сибірської кішки.
9
Не використовуйте для розчісування сибірських кішок щітки зі штучною щетиною. Вони сприяють виникненню статичної електрики, що викликає ламкість шерсті тварини.