Як відрізнити орієнтальну кішку від інших.

Орієнтальні кішки - самі витончені, граціозні і витончені тварини, приручені людиною. Орієнтальні дуже доброзичливі і виключно товариські. Вони легко уживаються з іншими домашніми вихованцями, але перевагу своє завжди віддають господарю. Відрізнити орієнтальну кішку від інших порід зовсім не складно, завдяки її унікальній східної зовнішності.
Інструкція
1
Незважаючи на гнучкість і витонченість орієнтальної кішки, її тіло досить-таки мускулисте. Воно струнке і довге, з добре підтягнутим животом. За формою своєї тіло орієнтальної кішки сильно нагадує трубу.
2
Відрізняють орієнтальних кішок від інших і довгі, стрункі, м'язисті ноги. Причому задні лапи у представників цієї породи вище передніх. Подушечки лап у орієнталів маленькі і овальні.
3
Орієнтальних кішок можна дізнатися і по рівному, довгому, загостреному хвоста, без натяку на злами й інші дефекти.
4
Ознаки східної зовнішності орієнтальної кішки простежуються буквально у всьому: красива клиноподібна голова, тонка шия, довгий і рівний ніс, великі виразні вуха, міцне підборіддя, гостра мордочка.
5
Зверніть увагу на очі орієнтальної кішки. Вони маютьмигдалеподібну форму, розташовані на досить-таки великій відстані один від одного, нахилені до носа. Косоокості у орієнтальних кішок не буває.
6
Дізнатися орієнтальну кішку ви можете і за її короткої, блискучою, щільно прилягає до тіла вовни, що володіє при цьому бездоганною текстурою.
7
Окрасою орієнтальної кішки може бути тільки однорідного відтінку, без білих плям і волосків, що стирчать, а також без тигрового малюнка.
8
Орієнтальні відрізняються від кішок інших порід унікальним, по-східному тонким характером. Вони дуже ласкаві і кмітливі. Орієнтальні кішки здатні поєднувати в собі бурхливий темперамент і трепетну любов до людей. Ці тварини просто не можуть залишитися непоміченими. Вони обожнюють бути в центрі уваги і ловити на собі захоплені погляди оточуючих.
9
Орієнтальні кішки відрізняються від інших неймовірною «собачої» відданістю до свого господаря. Вони здатні відчувати його настрій «за версту». Орієнтальні не переносять самотності, завжди намагаючись перебувати в компанії свого господаря або інших домашніх вихованців.