Як чистити мідії.

Перед тим як готувати мідії, їх потрібно обов'язково відчистити від піску і сміття, відібрати і викинути зіпсовані. Якщо не зробити цього, замість корисних делікатесів, у вас буде неїстівне і чревате харчовим отруєнням блюдо.
Вам знадобиться
  • Мідії
  • Холодна прісна проточна вода
  • Дві миски
  • Рушник
  • Щітка для посуду
Інструкція
1
Надзвичайно важливо приготувати свіжі мідії в той же день, коли вони були куплені. Якщо ви не збираєтеся готувати їх відразу, то помістіть в миску, накрийте вологою серветкою і приберіть в холодильник. Чим швидше ви приступите до готування, тим більше молюсків будуть живими, а значить придатними для їжі.
2
Відберіть і викинете пошкоджені мідії, зі сколами і особливо з відкритими створкамі.Еслі стулки трохи прочинені, злегка натисніть на них. Жива мідія тут же щільно закриється.
3
Наберіть в широку миску холодної прісної води і замочіть в ній мідії, щоб відфільтрувати пісок.
4
Підготуйте шумовку, рушник, посудну щітку і другу миску з водою. Обладнайте робоче місце поруч з раковиною.
5
Через двадцять хвилин почніть шумівкою, по одній, діставати мідіі.Обратіте увагу на «бороду» - групу волокон, якими мідії чіпляються за каміння. Оберніть її рушником і тягніть у напрямку від мідії. Якщо смикнути всередину молюска, то можна його пошкодити.
6
Щіткою, під проточною водою, почистіть черепашки від залишився мусора.Положіте оброблену мідію в миску з чистою водою.
7
Пам'ятайте, що мідії не стають ніжніше від тривалої теплової обробки. Через п'ять хвилин, від початку приготування, у молюска буде ароматне м'ясо, через двадцять - жорстке і гумове.
8
Самий просто спосіб приготувати мідії - покласти в сковороду, залити склянкою білого вина або води, поставити на вогонь і накрити кришкою. Важливо, щоб рідина не покривала молюсків цілком. Їх потрібно готувати на пару, а не варити.
9
Готуйте на середньому вогні, періодично струшуючи сковороду. Через п'ять хвилин зніміть кришку і виберіть мідії з прочиненими стулками. Мідії, що залишилися закритими, слід викинути.
Зверніть увагу
Мідії, самі по собі, досить солоні, тому їх ніколи не солять додатково.
Корисна порада
Ви можете подавати мідії тут же, а можете помістити в контейнер і заморозити на строк до трьох місяців.