Як встановити протиугінну систему на ВАЗ. Як самому зробити протиугінну секретку на Пріор.

Якщо ви не довіряєте установку протиугінної системи на машину техцентрам, можна встановити її самостійно. Але в цьому випадку ви повинні володіти базовими знаннями по електриці автомобіля, адже будь-яке некваліфіковане втручання може призвести до неприємних наслідків.
Вам знадобиться
  • дриль;
  • - викрутка;
  • -бокорези;
  • - тестер;
  • - ізолента.
Інструкція
1
Придбайте просту сигналізацію з мінімум необхідних функцій: датчиком удару, управлінням центрального замка, блокуванням двигуна, звуковим сповіщувачем (сиреною), кінцевиками дверей, багажника і капота.
2
Перед установкою зробіть розводку проводів, що йдуть від блоку сигналізації, як показано на схемі в інструкції по установці
3
Знайдіть місце, куди ви заховаєте блок сигналізації. Це може бути простір під торпедо, за бардачком, під ящиком рукавички. У кожному разі, блок не повинен бути на видному місці і швидко виявлятися і діставатися.
4
До блоку по бічній стійці пустіть дроти від світлодіода. Сам світлодіод закріпіть збоку або посередині торпедо.
5
Закріпіть датчик удару. Чутливість датчика налаштуйте вже після повної установки всієї системи при тестуванні сигналізації. Налаштування проводиться спеціальним регулятором на самому датчику. Якщо брелок сигналізації має РК-дисплей із зворотним зв'язком, налаштувати чутливість датчика можна прямо з нього.
6
Важливу роль для безпеки автомобіля відіграють різні блокування. Всього можна зробити до десяти розривів у ланцюгах. Але зазвичай робиться не більше трьох блокувань: запалювання, стартера, бензонасоса. У стандартному комплекті сигналізації є реле тільки для однієї блокування.
7
Всі проводи підключіть до блоку сигналізації як показано в інструкції по установці. Для того щоб дізнатися, чи є плюс на дроті, використовуйте тестер або прозвонку.
8
Для підключення центрального замка, якщо його немає в комплектації автомобіля, придбайте електроприводу, які встановлюються під обшивку дверей і підключаються до блоку, відповідно до схеми.
9
Додатково для посилення захисту, поставте «секретку». «Секретка» може розривати ланцюг в запалюванні або стартері, але відключатися за допомогою спеціального тумблера або кнопочки і працювати автономно від охоронної системи.