Як поставити камеру заднього виду на автомобіль.

Щоб зробити рух заднім ходом більш легким і безпечним, можна встановити на автомобіль камеру заднього виду . Якщо на машині коштує мультимедійна магнітола з монітором, при включенні задньої швидкості на неї буде передаватися зображення з камери, яка встановлена ззаду машини.
Вам знадобиться
  • - комплект для установки з камерою;
  • - бокорізи;
  • - викрутка;
  • - изолента.
Інструкція
1
Камери розрізняються за місцем установки. Їх можна поставити замість лампи підсвічування номера, в рамку номера або на спеціальному металевому кронштейні. Залежно від обраної моделі і відбувається установка камери.
2
До особливостей камери можна віднести і зони, які вона показує. Є камери, які передають лише зображення. А є ті, які показують межі парковки. В цьому випадку на моніторі є поділ на три зони: синя риса позначає, що до предмета ще далеко, зелена вказує, що ви наближаєтеся, а червона риса - це ваш бампер. Значить, при русі заднім ходом червона риса не повинна накладатися на предмет.
3
Якщо ви вибрали модель, яка встановлюється в плафон підсвічування номера, зніміть штатний плафон. Замість нього вставте плафон з вбудованою камерою відповідного розміру. Для кожної моделі машини випускається свій розмір плафона. Будьте уважні при виборі: на седан або хечбек однієї моделі авто можуть йти різні за розміром плафони. Новий плафон з камерою має диодную підсвічування, а значить, і більш довговічний в порівнянні із звичайною лампою.
4
Встановіть плафон за допомогою засувки або прикрутите на саморіз, залежно від штатного кріплення.
5
Підключіть дроти. Від плафона йдуть дві пари проводів. Чорний провід підключіть на мінус, червоний - на лампу заднього ходу. Другу пару проводів простягніть в салон. По цих проводах йтиме відеосигнал на магнітолу. Провід простягніть по даху збоку або розберіть поріг і простягніть дроти по ньому. В порозі знайдіть провід підсвічування лампи заднього ходу.
6
Вийміть магнітолу і підключіть дроти на додатковий канал. Провід підсвічування заднього ходу також підключіть на магнітолу. В цьому випадку зображення на монітор буде передаватися, коли ви включили задню швидкість.