Як досягти гармонійної взаємодії в сім'ї.

Як приємно опинитися в колі своїх близьких - других половинок, дітей, батьків. При цьому важливо, щоб відносини були наповнені любов'ю і взаєморозумінням. Щоб досягти гармонійного взаємодії в родині, потрібно трохи попрацювати.
Інструкція
1
Навчіться мистецтву слухати. Слухаючи чоловікові, який прийшов з роботи, або дитині, з радістю розповідає про чудесні пригодах в саду, ви налагоджувати контакти з ними. Найкраще обговорювати відбулися за день події, а також речі, які хвилюють членів вашої родини, за спільною вечерею або обідом. Задавайте питання своїм близьким про те, як йдуть їхні справи, чим порадував їх цей день і що вони запланували на вихідні.
2
Заведіть традицію спільного проведення часу всієї родині й. Це можуть бути сімейні перегляди веселих фільмів по неділях, традиційні вечері в призначений час або культурні походи в кіно раз на місяць. Такі заходи допоможуть зблизитися всім членам родини, поділитися накопиченими враженнями, розповісти один одному про проблеми і попросити поради.
3
Чи не скандальте з коханими. Якщо ви відчуваєте, що накипіле скоро вирветься назовні з величезною силою, уживіть певні дії. Ви можете висловити негативні емоції, написавши на папері причину вашого обурення і порвана її на дрібні шматочки, побити подушку або боксерську грушу. Емоції обов'язково потрібно висловлювати, але не обов'язково на тих, кого ви любите, - це може їх засмутити. Даний пункт особливо актуальний щодо дітей, оскільки вони більш сприйнятливі, ніж дорослі, і це може завдати їм масу неприємних відчуттів.
4
Не виносьте сварок з хати. Розповідаючи про свої переживання іншим людям, ви віддаєте енергію своєї сім'ї у поза. Про всі проблеми, непорозуміння та недомовленості краще говорити безпосередньо з членами своєї сім'ї. Нехай на це буде потрібно додатковий час, проте, таким чином ви зможете, по-перше, вирішити проблему, «не відходячи від каси», а по-друге, збережіть енергію в родині. Накопичена енергія, як відомо, здатна творити чудеса: прощати найважчі образи, виліковувати хворих і навіть рятувати людей від нещасних випадків.
5
Обіймайте рідних. Обійми здатне гуртувати людей, безсловесно руйнуючи всі бар'єри. Розкриваючи обійми назустріч близьким, ви тим самим розкриваєте своє серце.