Як підключити короткий номер.

В даний час поняття «короткий номер » асоціюється з рекламними кампаніями, з можливістю отримання мелодій або картинок на мобільний телефон, з телефонами екстрених служб. В епоху мобільних телефонів короткі номер а набули широкого поширення. Як підключити короткий номер ?
Інструкція
1
Отримайте ліцензію на надання послуг зв'язку у Федеральній службі Роскомнадзора. Заява розглядається протягом 30 днів. Протягом десяти днів з моменту розгляду заяви ви зможете отримати номер ліцензії, а в наступні 5 днів - готовий бланк ліцензії.
2
Визначте, для яких цілей вам потрібен короткий номер : для постійного уявлення сервісу або разової акції. Всі телефонні номер а є власністю телефонної компанії, і ви не можете купити короткий номер , але можете тільки лише взяти його в короткострокову або довгострокову оренду. Зверніть увагу на технологічну надійність компанії і готовність підлаштовуватися під ваші вимоги.
3
Уявіть провайдеру або агенству мобільного маркетингу опис вашого проекту у вільній формі. Його скорегують з технічного боку, і після узгодження вартості робіт ви підпишете договір з провайдером. Додатково за договором ви отримаєте технічну підтримку свого проекту на час проведення з наданням базових даних номер ов, які брали участь в акції.
4
Зверніться безпосередньо до стільникового оператора або провайдера, щоб вони надали короткий номер . Стільникові компанії розглядають заявку протягом декількох тижнів, тоді як їх партнери можуть надати номер практично відразу зі свого резерву. Або можуть отримати потрібний номер у стільникової компанії за партнерською програмою набагато швидше.
5
Встановіть сервер, на якому стоятиме програмне забезпечення. Придбайте сервісну платформу (програмне забезпечення) у будь-якого провайдера, необхідну для обміну інформацією між сервером і оператором зв'язку. Підключіть придбані короткі номер а до сервісної платформі.
6
Врахуйте, що отримання короткого номер а у основних стільникових операторів у всіх регіонах країни представляє деяку складність. Виділення номер ов відбувається незалежно один від одного, і не завжди ви можете отримати однакові номер а. Але все ж така послуга можлива, і вона неодмінно позначиться на вартості оренди номер а.