Як заборонити стрибка.

Досить часто виникає необхідність на заборону скачування файлів з інтернету. Це може бути викликано обмеженням ліміту скачиваемой інформації від провайдера, батьківським контролем або ж іншими потребами.
Вам знадобиться
  • Програма для комплексного захисту Kaspersky CRYSTAL.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту програму Kaspersky CRYSTAL. Встановіть її на свій комп'ютер.
2
Клацніть по панелі «Батьківський контроль» в головному вікні програми.
3
Клацніть по посиланню «Створити пароль для батьківського контролю» після пропозиції програми створити новий пароль. В цьому випадку ваша дитина не зможе без допомоги батька скасувати зроблені настройки. Пароль створюється у вікні «Батьківський контроль».
4
Перейдіть на вкладку «Користувачі» у вікні. Якщо батьківський контроль вимкнено, тисніть на зелену посилання з текстом «Включити» для його активації.
5
В розділі облікових записів користувачів комп'ютера клікніть на обліковий запис для дитини. Потім клацніть по іконці «Налаштувати», яка розташована над списком.
6
Виберіть пункт «Завантаження файлів» у вікні в групі «Інтернет» (частина вікна зліва). Далі встановіть прапорець «Включити» в правій частині вікна, після зніміть прапорці в списку «Категорії файлів» з тих файлів, завантаження яких дозволена дитині. Щоб зберегти настройки, натисніть на кнопку подтвержденія.После виконання всіх пунктів інструкції, при спробі коли дитина захоче скачати файл із заборонених, йому буде виводитися повідомлення з попередженням.
Зверніть увагу
Kaspersky CRYSTAL є платним програмним забезпеченням. Вартість ліцензії програми станом на 2011 р становить 2100 р. для двох комп'ютерів.
Корисна порада
Для перегляду звіту по скачаним файлам виконайте кроки 1-4, але в кроці 4 виберіть вкладку «Звіти». А потім обліковий запис дитини зі списку вгорі вікна і при необхідності зі списку «Статистика за» виберіть період, за який необхідно отримати інформацію і включити в звіт. Після в групі «Інтернет» подивіться цифри в розділах «Завантажено файлів» (файли з не заблоковані категорій) і «Заблоковано файлів» (для файлів, не дозволених категорій).