Як змінити голос навігатора. jkjc d yfdbufnjh.

Навігатор - це спеціальний пристрій, який допоможе вам зорієнтуватися навіть на незнайомій місцевості, вкаже шлях на карті, коментуючи його голосовими підказками. Причому неважливо, як ви подорожуєте, пішки, або на машині.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до мережі інтернет;
  • - навігатор Garmin;
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Виконайте додавання голосів в навігатор, для цього додаткові файл можна завантажити з офіційного сайту програми Garmin, для цього вставте в адресний рядок браузера посилання garmin.ru/services/voice/list.php. На сторінці є попереднє прослуховування файлів, виберіть сподобався і завантажте його на комп'ютер. Потім підключіть навігатор до вашого комп'ютера, перейдіть в папку Garmin/Voice і скопіюйте туди завантажені файли.
2
Додайте власні голоси в навігатор. Підключіть навігатор до комп'ютера, після виявлення пристрою перейдіть в папку Garmin/Voice, далі скопіюйте на комп'ютер файл Russkiy.vpm. Скачайте додаток NonTTSVoiceEditor для редагування файлу з голосом за посиланням http://www.softpedia.com/progDownload/NonTTSVoiceEditor-Download-162575.html.
3
Запустіть його і додайте файл, який ви скопіювали з пристрою. Розберіть його на кілька аудіофайлів * .wav, з окремими словами і командами, щоб замінити стандартні голоси навігатора.
4
Запустіть додаток Audacity, завантажити його можна з офіційного сайту http://audacity.sourceforge.net/?lang=ru, щоб створити голосові підказки для навігатора самостійно. Також вам знадобиться програма TTSVoiceEditor, щоб прослухати існуючі файли і замінити їх своїми. Завантажте програму звідси: http://turboccc.wikispaces.com/TTSVoiceEditor#TTSVoiceEditor-Download. Проговорите підказки в мікрофон.
5
При кожному записі затискайте кнопку Rec. Далі кожну озвучену підказку зберігайте із заміною замість прослуханих файлів. Після того як ви виконаєте запис підказок для навігатора, зберіть їх з файлів у форматі * .wav в один файл * .vpm за допомогою NonTTSVoiceEditor і скопіюйте його в папку Garmin/Voice свого пристрою. Таким чином ви можете додати в навігатор голоси своїх близьких, щоб вони підказували вам дорогу в ваших подорожах.