Як налаштувати манор в замку.

Манор представляє собою один з варіантів поліпшення матеріального стану гравця в Lineage 2. Кожен бажаючий може поєднати прокачку персонажа з отриманням прибутку від продажу ресурсів. Манор - це система посіву та збору врожаю, для неї вам знадобиться початковий капітал і терпіння.
Вам знадобиться
  • - клієнт Lineage II.
Інструкція
1
Перейдіть в меню Chamberlain, щоб виконати настройку манора. Статус системи в будь-якому місті ви можете побачити в пункті View Seed Status. В даному вікні є три закладки: настройки фруктів, насіння, а також базова інформація. Тримайте це вікно відкритим, коли виконуєте налаштування свого манора. Запишіть ключову інформацію щодо насіння окремо.
2
Виберіть закладку Manage Seeds для настройки продажу насіння. В даному вікні відображені всі насіння, які виробляються замком. Для кожного виду насіння існує дві колонки - поточної настройки і настройки на наступний день. Щоб застосувати індивідуальні установки, клацніть по рядку.
3
Для копіювання налаштувань сьогоднішнього дня на наступний клацніть кнопку Set as today. Встановіть ціну продажу, а також кількість насіння, які доступні для продажу. Тут же можна встановити максимальну кількість насіння, доступних для продажу. Далі натисніть кнопку в правому нижньому куті, щоб настройка вступила в силу. Зміна установок манора ви можете виробляти з 20:00 до 6:00. Діятиме останній підтверджений профіль.
4
Налаштуйте покупку фруктів, для цього перейдіть в закладку Manage Crops. Клацніть по кнопці Edit crop, щоб змінити опції покупки, вкажіть кількість, ціну за одну одиницю, а також тип скупки. В лівому нижньому куті буде зазначена загальна кількість грошей, які потрібні на підтримання налаштувань манора в замку.
5
Далі підтвердіть настройку на день. Врахуйте, що гроші, які необхідні для настройки, повинні знаходитися в казні замку в момент введення налаштувань. Тому покладіть їх заздалегідь в Castle Vault. Зазвичай для того, щоб підтримати манор в дії, потрібно тримати в казні вдвічі більше грошей, ніж необхідно для настройки манора на день. А ще краще - утричі більше, тоді одна частина буде зарезервована для поточного дня, інша використовуватиметься на наступний день, а третя буде служити в якості резерву для покупок.