Як видалити захисну плівку.

Сучасні пластикові вікна - високотехнологічні вироби, створювані з використанням самих передових досягнень науки і техніки. Для захисту від можливих пошкоджень, подряпин і пилу при транспортуванні вікон використовується спеціальна захисна плівка. Після монтажу покриття слід видалити, щоб воно не псувало вид вікна, інакше з часом плівка може міцно «прикипіти» до профілю.
Вам знадобиться
  • - спеціальний скребок;
  • - будівельний фен;
  • - канцелярський ніж;
  • - засіб для очищення вікон.
Інструкція
1
Якщо вікна встановлені недавно, то, найімовірніше, плівка ще не встигла деформуватися під впливом середовища і сонячних променів. У цьому випадку обережно подрежьте плівку канцелярським ножем з внутрішньої і зовнішньої сторони вікна. Як правило, відразу після монтажу вікон видалення плівки не складе труднощів.
2
Приступайте до зняття плівки з зовнішньої сторони вікна завчасно, до його установки. В іншому випадку після установки вам доведеться робити це згодом з незручного і небезпечного становища.
3
Якщо плівка «прикипіла» і не знімається цілком, а рветься по частинах, обробіть поверхню будівельним феном. Коли плівка розм'якшиться, за допомогою скребка для виручених поверхонь відокремте покриття від профілю. При цьому чіпляйте плівку за краї і невеликими частинами відскрібати від вікна. Такий спеціальний скребок при акуратному зверненні практично не залишає слідів і подряпин на пластику.
4
Залишки клейового складу видаліть з поверхні вікна теплою мильною водою або спеціальним очищувачем "Cosmofen". Обробіть засобом поверхню вікна, раніше покриту плівкою, і якийсь час почекайте. Зазначений складу також з успіхом може бути застосований для видалення дрібних випадкових подряпин з поверхні пластику.
5
Після того як миючий засіб підсохне, видаліть розчин вологою ганчіркою, а потім протріть насухо. При обробці захистіть руки гумовими рукавичками. Намагайтеся, щоб засіб для миття не потрапляло на гумові ущільнювачі та віконні петлі. Якщо цього уникнути все ж не вдалося, відразу ж протріть фурнітуру сухою ганчіркою.
6
Остерігайтеся використовувати для видалення залишків плівки і клеїть речовини порошкоподібні миючі засоби та розчинники (ацетон, бензин і т.д.). Після їх використання поверхню вікна може змінити колір і стає шорсткою.
Захисна плівка використовується виробниками різних виробів для транспортування кінцевому споживачеві. Вона допомагає захистити продукцію від всіляких пошкоджень в процесі перевезення товару. Залежно від типу виробу застосовуються відповідні способи зняття плівки.
Інструкція
1
Захисна плівка встановлюється на склопакети. Це допомагає захистити скло і пластик від різних пошкоджень в процесі транспортування і установки. Якщо плівка була нещодавно встановлена на виріб і ще не піддалася трансформації, ви можете зняти її, потягнувши за будь край. У разі виникнення труднощів ви можете підчепити будь край клейкою поверхні чим-небудь гострим - невеликим ножиком, лезом або тонким шпателем.
2
Щоб зняти плівку з пластика, вам доведеться скористатися спеціальними хімічними розчинниками. Намочіть поверхню, на яку нанесений захисний шар, спиртовмісним розчинником. Ви можете скористатися рідиною «Уайт Спіріт». Також допустимо змастити поверхню спиртом або горілкою. Почекайте деякий час, щоб розчинник почав хімічну взаємодію з клейкою основою. Потім скористайтеся тонким шпателем, щоб зішкребти плівку з поверхні. У тому випадку, якщо весь клей зняти не вдалося, спробуйте зробити процедуру ще раз.
3
Для зняття тонировочной плівки зі скла вам буде потрібно фен. Піднесіть пристрій до поверхні і почніть рівномірний розігрів на відстані 8-10 см від скла. Після нагрівання ви можете почати процедуру відклеювання, потягнувши за один з кутів покриття. Ви також можете опустити скло для нагріву в гарячу воду, після чого плівка буде зніматися так само легко. Якщо скло охолоне до того, як ви почнете знімати захисний шар, вам потрібно повторити розігрів ще раз, оскільки зняти тонування з холодною поверхні досить важко.
4
Якщо ви знімаєте захисну плівку з екрану телефону, просто підчепити один з її куточків за допомогою нігтя. Акуратно підніміть покриття, а потім потягніть у потрібному напрямку. Якщо прибрати плівку вдається, не прагніть використовувати будь-які хімічні засоби - вони можуть пошкодити тендітний екран апарату. Спробуйте підчепити плівку з будь-якого іншого кута або продовжите використовувати апарат до тих пір, поки захисний шар не почне відшаровуватися, оскільки він не заважає нормальному функціонуванню пристрою і здатний захистити дисплей від подряпин та інших пошкоджень.