Як визначити швидкість підключення до інтернету.

Швидкістю підключення до інтернету зазвичай називається кількість переданих бітів інформації в секунду. Саме від цього показника залежить і час, витрачений на відкриття «важкого» сайту, і кількість годин, необхідне для скачування улюбленого фільму.
Інструкція
1
Щоб почати тестування швидкості підключення до інтернету , необхідно насамперед закрити всі програми, що використовують відповідне підключення - торренти, менеджери завантажень, теле- і радіопрограми, поштові клієнти (на кшталт Thunderbird), програм для обміну миттєвими повідомленнями.
2
Відкрийте встановлений на вашому комп'ютері браузер. Швидкість підключення до інтернету для конкретного комп'ютера вимірюють спеціальні веб-сервіси, тобто програми, розташовані на сайтах. Відкрийте будь пошуковий портал і введіть у пошуковий рядок слова speed test. В результаті на сторінці з'явиться список сайтів, що дозволяють виміряти швидкість інтернету.
3
Зайдіть на обраний сайт і натисніть кнопку «Виміряти швидкість» або її аналоги. Інших дій виконувати не доведеться - як правило, веб-сервіси для вимірювання швидкості підключення повністю автоматизовані. Врахуйте, що для отримання точної інформації про підключення краще провести тест швидкості на декількох ресурсах.
4
На якісному ресурсі перевірка швидкості підключення визначає вхідну швидкість, вихідну швидкість, час проведення тесту і графічний інформер. Останнє часто демонструється у вигляді зведеної таблиці або графіка, який можна завантажити для подальшого використання.
5
Необхідно мати на увазі, що швидкість підключення до інтернету змінюється залежно від безлічі факторів: виду лінії зв'язку, провайдера, кількості відвідувачів на даний момент і інших. Якщо отримана в результаті тесту швидкість відхиляється від заявленої провайдером на величину, більшу десяти відсоткам, повторіть тест через деякий час.
Зверніть увагу
Не можна плутати швидкість з'єднання по локальній мережі і реальну швидкість підключення до інтернету. Швидкість 100 мегабіт в секунду можлива лише в межах вашої локальної мережі.