Як точити ножі на машинці для стрижки. машинка для стрижки волосся ремонт Як точити ножі.

Для професійного перукаря важливо, щоб всі робочі інструменти завжди знаходилися в справному стані. Особливо це стосується такого примхливого інструменту, як машинка для стрижки . Правити її ножі в домашніх умовах без відповідного обладнання дуже складно, тому запасіться всім необхідним.
Вам знадобиться
  • - професійний комплект для заточування ножів;
  • - паперові серветки;
  • - ємність для промивки ножів;
  • - жорстка і м'яка кисті;
  • - чисті ганчірочки.
Інструкція
1
Придбайте професійний комплект для заточування ножів машинок для стрижки . В комплект входить звичайно верстат, захисний кожух до нього, двосторонній алюмінієвий диск, рідина для чистки диска, масло і абразив для заточування ножів, пензлик, лазерний покажчик, магнітний тримач та інші елементи.
2
Підготуйте ножі для заточки. Для цього розберіть машинку і від'єднайте блок з ножами. Всі частини блоку і кріпильні гвинти після розбирання акуратно складіть в одне місце, щоб не розгубити.
3
Очистіть алюмінієвий диск, протерши його м'якою ганчіркою. Обробіть диск спеціальним маслом, наносячи його круговими рухами. Потім нанесіть на план-шайбу абразивний порошок, ретельно розподіливши по поверхні спеціальним бруском.
4
Встановіть на кожусі магнітний лазерний покажчик. Зафіксуйте підмет заточке лезо за допомогою магнітного утримувача. Увімкніть верстат, встановивши попередньо необхідну швидкість обертання диска.
5
Пригорніть лезо ріжучої поверхнею до обертається диску і утримуйте в такому положенні, здійснюючи плавні рухи від осі диска до його краю. Приблизний час обробки кожного ножа - одна-дві хвилини. Виконайте те ж саме з другою частиною ножового пристрою.
6
Після обробки промийте леза, попередньо розмагнітиться їх. Наберіть в пластиковий контейнер теплу воду і залийте в неї засіб для очищення, яке у комплект пристосування для заточування. Ретельно прополощіть в даному складі обидва леза.
7
Промиті леза обробіть жорсткою щіткою, щоб видалити всі частинки абразиву. Потім протріть ножі спочатку чистою серветкою, а потім сухою ганчірочкою, повністю видаливши вологу. Зберіть ножовий блок в єдине ціле. Машинка знову готова до роботи. Один диск може без заміни використовуватися для заточки від тисячі до трьох тисяч ножів.