Як перевірити швидкість інтернету.

Висока швидкість підключення до інтернету - найголовніший чинник, що забезпечує тривалу і результативну роботу у всесвітній мережі. У зв'язку з цим так звана « швидкість інтернету» цікавить не тільки професіоналів, а й простих користувачів.
Інструкція
1
Щоб перевірити швидкість підключення до інтернету, завершіть на вашому комп'ютері всі активні процеси, що використовують підключення до мережі. Потім запустіть браузер, встановлений на вашому комп'ютері.
2
Швидкість інтернету на комп'ютері користувача вимірюють спеціальні веб-форми, розміщені на різних сайтах. Відкрийте бажаний вами пошуковик і введіть у пошуковий рядок слова speed test. В результаті на сторінці з'явиться список сайтів, що дозволяють виміряти швидкість підключення до інтернету.
3
Зайдіть на обраний сайт і натисніть кнопку «Виміряти швидкість » або її аналоги. Врахуйте, що для отримання точної цифри краще провести тест швидкості на декількох ресурсах.
4
Необхідно мати на увазі, що швидкість підключення до інтернету змінюється залежно від безлічі факторів: виду лінії зв'язку, провайдера, кількості відвідувачів на даний момент і інших. Якщо отримана в результаті тесту швидкість відхиляється від заявленої провайдером на величину, більшу десяти відсоткам, повторіть тест через деякий час.
Зверніть увагу
Багато з сервісних сайтів, на яких можна дізнатися швидкість підключення до інтернету, також пропонують інші послуги, в тому числі і платні. Будьте уважні при підтвердженні тих чи інших команд.
Корисна порада
Найбільш популярні сайти для вимірювання швидкості підключення до інтернету - speedtest.net, speed-tester.info, testskorosti.ru, bandwidthplace.com, speed.io. Також подібну послугу пропонує і пошукова система «Яндех» на спеціальній сторінці internet.yandex.ru.