Як відремонтувати радіотелефон.

Радіотелефон являє собою бездротове пристрій невеликої потужності, своєрідний подовжувач домашньої телефонної лінії. Мобільні телефони не змогли повністю витіснити їх у побуті, тому радіотелефони залишили за собою місце в домашньому комфорті. Але рано чи пізно працездатність будь-якого апарату може погіршитися. Найчастіше виникають проблеми з клавіатурою. Чи можна усунути таку несправність самостійно?
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ластик;
  • - чиста ганчірочка.
Інструкція
1
Огляньте телефон і випробуйте його кнопки, почергово натискаючи на них. Якщо деякі клавіші западають або телефон не реагує на їх натискання, то, ймовірно, всередину пристрою потрапила волога або пил. Іноді, хоч і рідко, причиною відмови кнопок є заповзли під кнопкову панель комаха. Приступайте до реанімації кнопок.
2
Акуратно розкрийте корпус трубки телефону. Для цього в більшості пристроїв потрібно відкрутити два гвинти, розташовані під кришкою відсіку акумулятора (акумуляторну батарею перед цим, зрозуміло, необхідно від'єднати).
3
Роз'єднайте трубку на дві частини. На одній з них залишиться плоска клавіатура, що має прогумовані майданчики для натискання клавіш.
4
За допомогою звичайного ластику очистіть контактні площадки для клавіш (вони знаходяться на друкованій платі). Приберіть з майданчиків накопичився за час експлуатації телефону наліт жиру, вологи і пилу. Не рекомендується застосовувати для чищення спиртовмісні розчини, оскільки вони можуть роз'їдати пластик і залишають білясті розводи на корпусі трубки.
5
Потім за допомогою того ж гумки очистіть прогумовані контакти самих кнопок. Вони знаходяться на гумовій вставці з номерами кнопок клавіатури.
6
Очистіть від видимих забруднень також всі інші частини трубки: друковану плату, корпус зсередини і зовні. Протріть з внутрішньої сторони отвору в корпусі, в які входить кнопкова клавіатура телефону.
7
Зберіть телефон у зворотній послідовності, стежачи за тим, щоб деталі при збірці перебували в точності у своїх пазах і гніздах. Закрутіть гвинти. Приєднайте акумулятор. Увімкніть пристрій і перевірте, наскільки змінилася його робота після ремонту. Ви помітите, що клавіші стали натискатися легше.
8
Проводьте профілактичний огляд та обслуговування радіотелефону періодично, але не рідше одного разу на рік. Тоді пристрій прослужить вам довго, застаріваючи лише морально - у зв'язку з появою нових і більш сучасних моделей.