Як чистити манго.

Манго - солодкий тропічний фрукт з соковитою ароматною помаранчевої м'якоттю. Манго їдять просто так і додають в салати, подають у вигляді сальси або чатні на гарнір до м'яса або риби, готують з нього коктейлі, тістечка, муси і пюре. Але будь-який рецепт з використанням манго починається з того, що фрукт треба почистити. Ось тут-то для деяких і починаються складності.
Вам знадобиться
  • Спіле манго
  • Обробна дошка
  • Хлібний ніж
  • Фруктовий ніж
  • Миска
Інструкція
1
Всередині манго криється плоска кісточка, схожа на гігантське насіннячко соняшнику, волокниста м'якоть фрукта дуже щільно прикріплена до нього. Якщо ми спробуємо розрізати фрукт навпіл і витягти її, як наприклад персикову, у нас нічого не вийде. Тільки перемажемся з ніг до голови ароматним і дивно липким соком. Можна, звичайно, зрізати з? манго шкірку і з'їсти плід, як екзотичне ескімо, але, якщо ви хочете приготувати красиве блюдо з шматочками манго цей спосіб вам не підійде.
2
Приготуйте два ножа - один великий (хлібний) і другий маленький (фруктовий). Поставте манго на дошку, знайдіть на ньому м'яку поздовжню ямку і великим ножем відріжте два напівкруглих шматка зліва плода, намагаючись різати якнайближче до кісточці.
3
Візьміть в одну руку фруктовий ніж, а іншою притримуйте на дошці м'якоттю догори одну з «щічок» манго. Не зачіпаючи манговою шкірки зробіть декілька паралельних ліній в м'якоті на відстані сантиметра-півтора один від одного. Ви повинні тиснути на ніж з силою достатньою для того, щоб розрізати м'якоть до шкірки, але саму шкірку не зачепити. Розгорніть половинку на 90 градусів і повторіть операцію. Візьміть другу «щічку» і виконайте з нею теж саме.
4
У вас вийшло дві половинки манго, соковита м'якоть яких нарізана на квадратики, але як і раніше прикріплена до шкірці. Це легко виправити. Приготуйте миску, візьміть одну з половинок двома руками і, натискаючи пальцями на шкірку знизу, виверніть її навиворіт. Квадратики соковитою м'якоті стоятимуть над шкіркою своєрідним «їжачком». Візьміть ніж і зріжте їх в миску. Повторіть операцію з другою половинкою.
5
Тепер вам залишилося тільки обрізати м'якоть навколо кісточки, зняти з неї шкірку і теж нарізати на квадрати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x9ByaXqVQSI
Корисна порада
Спіле манго може бути будь-якого кольору від зеленого з вкрапленнями жовтого до пурпурного, тому зрілість манго перевіряють як зрілість авокадо - злегка стискаючи плід в руці. Стиглий фрукт як би пружинить. Крім того, чим ароматний пахне манго, тим він соковитіше. Якщо ви купили партію незрілих фруктів, не турбуйтеся - вони дуже швидко дозріють при кімнатній температурі. Якщо вам навпаки потрібно уповільнити процес дозрівання манго, приберіть його в холодильник.