Як підключити реле на стартер.

Нормальна робота автомобіля неможлива без налагодженої системи пуску. При регулюванні системи електричного пуску автомобільного двигуна слід дотримуватися правильність підключення акумуляторної батареї в ланцюг, що містить стартер і тягове реле. Підключення реле до стартер у і його регулювання вимагають обдуманих і неспішних дій.
Вам знадобиться
  • - елементи системи пуску двигуна;
  • - акумуляторна батарея;
  • - щуп.
Інструкція
1
Усвідомте для себе склад системи електричного пуску двигуна та особливості її функціонування. До складу пристрою включені акумулятор, стартер , тягове реле, вимикачі запалювання та блокування стартер а, з'єднувальні дроти. При повороті ключа запалювання струм від батареї йде на обмотку тягового реле стартер а. Якір реле і важіль приводу муфти вільного ходу зміщуються, а шестерня приводу з'єднується із зубчастим вінцем маховика. Це веде до замикання контактів і включенню електродвигуна стартер а.
2
Для регулювання зазору між торцем шестерні і упором відключіть провід обмотки збудження від виведення тягового реле, позначеного літерою "M". Приєднайте акумуляторну батарею, розраховану на 12В, до висновків "S" і "M". При цьому шестірня приводу повинна переміститися в положення зачеплення. За допомогою щупа перевірте зазор між упором і торцем шестерні. При необхідності зробіть регулювання за допомогою установки/зняття прокладки між реле і кришкою з боку приводу.
3
Для перевірки втягивающей обмотки реле підключіть компоненти схеми до стартер у так, як це зазначено на малюнку. При цьому провід обмотки збудження повинен бути відключений від висновку, позначеного літерою "M". Акумуляторна батарея підключається до потрібних висновків аналогічно попередньому опису. Шестерня при справній втягивающей обмотці реле переміститься в положення зачеплення.
4
Щоб перевірити утримує обмотку тягового реле, один висновок акумулятор приєднаєте до висновку "S", другий - до «маси». Провід обмотки збудження від виведення "M" тягового реле від'єднайте. Перевірте справність реле. Якщо шестерня неодноразово висувається і повертається назад, це свідчить про обрив в обмотці, що працює на утримання. Замініть тягове реле.
Корисна порада
Щоб уникнути перегоряння обмотки перевірку проводите настільки швидко, наскільки це можливо, але не більше десяти секунд.