Як відстежити посилку usps.

З розвитком інтернет-торгівлі росіяни все частіше стали користуватися закордонними інтернет-магазинами. Дійсно, там можна знайти ті товари, яких немає в Росії, і за досить привабливими цінами. Проте, виникає проблема доставки. Але деякі поштові служби, наприклад, американська USPS, передбачають навіть можливість відстеження відправки своїх посилок.
Вам знадобиться
  • - ідентифікатор посилки;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Оформіть доставку товару. Це зазвичай можна зробити або на сайті інтернет-магазину, або на самому порталі поштової служби США - https://www.usps.com/welcome.htm При оформленні замовлення виберіть той тип доставки, який передбачає можливість відстеження посилки. До них відноситься тип Priority Mail International, Express Mail International і Global Express Guaranteed. Остаточно визначити спосіб доставки можна, спираючись на його вартість та інші умови.
2
Отримайте спеціальний ідентифікатор посилки. Це індивідуальний номер, який присвоюється вашого поштового відправлення. Його видадуть вам або особисто при оформленні посилки на пошті, або надішлють на електронну адресу, якщо відправка скоюється по інтернету. Формат номера відрізнятиметься залежно від обраного тарифу, але зазвичай повинен представляти із себе десять знаків, серед яких є і цифри, і букви.
3
Поки посилка буде на території США, ви зможете відслідковувати її за допомогою онлайн-ресурсів місцевої пошти. Для цього зайдіть на сайт USPS, з головної сторінки перейдіть в розділ Track and Confirm, вкажіть в спеціальному полі номер-ідентифікатор посилки і натисніть на кнопку Find. Система видасть вам інформацію про те, де зараз перебуває ваше поштове відправлення.
4
Якщо ж система дає інформацію про те, що посилка вже покинула США, зайдіть на сайт Пошти Росії. Зайдіть в рубрику, присвячену відстеженню рекомендованих листів і посилок. Вкажіть номер вашого поштового відправлення. Таким чином ви зможете дізнатися, як проходить доставка по Росії.
5
В тому випадку, якщо ви не змогли виявити свій лист ні в американських, ні в російських базах даних, зверніться безпосередньо в USPS. Вони зможуть пояснити вам ситуацію. У разі втрати посилки вам будуть покладатися страхові виплати відповідно до тарифу, який ви вибрали для відправки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tw6We2ZEKAE