Як почистити підкладку шуби.

В холодну пору року шуба є улюбленим варіантом верхнього одягу. Щоб підготувати хутряний виріб до шкарпетці в наступному сезоні, необхідно його ретельно почистити. Почистити підкладку шуби можна самостійно, не вдаючись до послуг хімчистки.
Вам знадобиться
  • - распариватель (маленькі ножиці);
  • - порошок;
  • - нитки, голка.
Інструкція
1
Підкладку необхідно чистити окремо від хутряного вироби. Тому спочатку акуратно відсічі підкладковий матеріал від шуби. Щоб зробити це, не завдавши шкоди шубі, не вдавайтеся до допомоги лез, бритв або ножиць. Скористайтеся спеціальним распаривателем, придбати який можна в швейному магазині.
2
Налийте в тазик злегка теплу мильну воду і виперіть в ній підкладку . Якщо вода буде занадто теплою (більше 40 градусів) - підкладка може підсісти, тобто зменшитися в розмірі. Отже, пришити її назад, не зіпсувавши зовнішній вигляд шуби, не вийде.
3
Сильно забруднену підкладку очистіть сумішшю нашатирного і денатурованого спирту в співвідношенні 1: 1 або просто нашатирним спиртом.
4
Висушіть чисту підкладку і добре пропрасуйте праскою, розпрямляючи всі шви. Акуратно, за допомогою тонкої голки ушийте підкладку на колишнє місце.
5
Якщо, оглянувши підкладку , ви виявили на ній пошкодження, які складно полагодити, спробуйте замінити її на нову. Для цього, відсіч підкладку , ретельно пропрасуйте її праскою з виворітного боку. Потім використовуйте її як лекала, щоб викроїти нову підкладку для своєї шуби. Відпрасуйте готову підкладку і акуратно ушийте.
6
Якщо ви є власницею довгою шуби, скористайтеся наступним радою, який допоможе вам зберегти низ підкладки чистим без особливих зусиль. Підберіть точно такий же матеріал, як той, з якого зшита підкладка на шубі. Пришийте по низу вироби смужку, шириною близько 30 см, прямо поверх підкладки. Відпороти і випрати забруднену захисну смужку набагато простіше і швидше, ніж кожен раз чистити всю підкладку шуби.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили скористатися допомогою хімчистки для того, щоб очистити шубу, поцікавтеся, чи буде підкладка відпорювати для окремої чистки. Таким чином зменшується ймовірність того, що вона сяде внаслідок цього процесу. А також збільшується шанс ретельного очищення всієї вашої шуби.
Корисна порада
Ніколи не вішайте в шафу на зберігання неочищена хутряний виріб. Справа в тому, що бруд сприяє розведенню молі, а, отже, з'являється ризик псування шуби.
Будь-яка жінка, купуючи норкову шубу, мріє відносити її як мінімум років 10. Але, на жаль, кожна річ має властивість бруднитися і втрачати свій первинний блиск. Щоб норкова шуба завжди виглядала, як нова, необхідно знати, як правильно її почистити.
Інструкція
1
Щоб відновити первісний блиск норкової шуби, візьміть змочену в бензині тканину та протріть шубу за напрямом довгого ворсу. Потім, повісьте на свіже повітря, доти, поки запах бензину до кінця не вивітритися.
2
Щоб почистити норкову шубу, візьміть 1 столову ложку звичайного шампуню для волосся і розведіть в 1 склянці води. Даним розчином обробіть забруднені ділянки і дайте висохнути.
3
Щоб очистити норкову шубу від сильних забруднень, візьміть металеву щітку і потріть хутро. Потім, зробіть розчин з 1 ст. л. горілки, 1 ст. л. води і 1 краплі оцту. Цим розчином змастіть очищені місця шуби. Дайте висохнути.
Корисна порада
Хутро норкової шуби дуже погано піддається очищенню, тому, якщо ви зважилися на таку покупку, намагайтеся її менше бруднити.