Як перевірити обмотки в двигуні.

Багато пристроїв і механізми автомобіля приводяться в дію електричними двигунами. Щоб всі системи працювали злагоджено, необхідно підтримувати двигуни в робочому стані, проводячи періодичну профілактику і огляд. Це дозволить вчасно виявити і усунути несправності, що порушують роботу пристроїв. Однією з можливих неполадок в електро двигуні є обрив в обмотці.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - гайкові ключі;
  • - омметр;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Проведіть візуальний огляд двигуна і його обмоток. У багатьох випадках достатньо уважно оглянути пристрій, щоб виявити сліди нагару або місця пробою обмотки. Якщо трифазний двигун працює всього на двох фазах, про це буде свідчити потемніння в передній частині котушок, на які подається напруга.
2
Двигун з фазним ротором огляньте на предмет виявлення пошкоджень контакний кілець і держателів щіток.
3
Приготуйте омметр і перевірте за допомогою цього приладу опір ізоляції, а також опір між фазами і корпусом двигуна. Перед проведенням вимірів зніміть перемички з клем двигуна. Замкніть клеммник на корпус і виміряйте величину опору між болтами, крепящими висновки. Якщо параметри відмінні від заявлених в технічній документації, обмотка двигуна несправна.
4
Електродвигуни зі стандартним напругою або нижчими перевірте омметром, розрахованим на напругу до 500В. Якщо ви здійснюєте перевірку більш високої напруги, знадобиться прилад з напругою до 1кВ.
5
Ознакою несправності обмотки служить розбіжність результатів вимірювань опору між фазами і відносно корпусу пристрою. Якщо опір ізоляції менше 1 Мом, це свідчить про несправність електродвигуна. В цьому випадку замініть обмотку або весь двигун цілком.
6
Не слід використовувати звичайний омметр для перевірки міжвиткових замикань, адже такий прилад покаже різницю в опорі тільки тоді, коли коротке замикання в витках і так мабуть на очей. Для проведення таких вимірювань використовуйте спеціальне обладнання, зазвичай наявне в авторемонтних майстерень.
7
Для вимірювання параметрів обмотки, що володіє незначним опором, пропустіть через обмотку струм від акумулятора. Струм повинен бути в межах від 0,5А до 3,0А. Сила струму повинна бути однаковою на всьому протязі вимірювань. Для обчислення опору обмотки використовуйте наступну формулу: R = U/I; гдеR - опір обмотки; U - напруга в ланцюзі; I - сила тока.Отлічіе опору обмотки від зазначеного в технічній документації не повинно при справному двигуні і збереженій обмотці перевищувати трьох відсотків.