Як робити новорічні сніжинки з паперу. Об'ємна сніжинка з паперу.

З наближенням сезону свят популярність паперових сніжинок різко зростає. Інтернет-сайти пропонують безліч схем - потрібно лише перенести їх на лист і вирізати. Якщо ви хочете не копіювати чужі ідеї, а втілити в життя свої, вивчіть загальний принцип створення всіх паперових сніжинок.
Інструкція
1
Виберіть папір для сніжинки . Головна вимога до неї - певна щільність. Оптимальною буде папір для принтера. Більш товсту проблематично скласти в кілька разів, а та, що тонше - рветься. Колір матеріалу нічим не обмежується. Якщо ви віддаєте перевагу нестандартний підхід до справи, можна навіть приклеїти двостороннім скотчем на звичайний білий аркуш фольгу.
2
Виріжте з паперу квадрат. Розгорніть його так, щоб кути збіглися з вертикальної і горизонтальної осями перед вами. Складіть лист навпіл, поклавши ліву сторону ромба на праву. Одержаний трикутник ще раз зігніть навпіл - знизу вгору.
3
На цьому шаблоні намалюйте схему майбутньої сніжинки . Варіацій може бути безліч. Головне - не порушувати цілісність ліній згину, які розташовані на нижній і лівій сторонах трикутної заготовки. Коли ви розгорнете сніжинку, вони стануть її променями. Ще кілька променів зарезервуйте між ними - проведіть лінії від лівого куточка трикутника до правої його боці. Відстань між лініями повинне бути однаковим.
4
Щоб промені були з'єднані в одне ціле, між ними прорисуйте «містки» - короткі відрізки, що впираються в два сусідніх променя на одному рівні. Інший простір заповніть візерунками будь-якої форми.
5
Вдалі варіанти узорів збережіть у вигляді шаблону. Складіть сніжинку в трикутник і перенесіть всі лінії і отвори на картон такої ж форми. Помітьте буквами ліву, праву і нижню боку схеми. Виріжте візерунок макетним ножем.
6
Якщо вам набридли подібні форми сніжинок, спробуйте зробити незвичайну - об'ємну. Підготуйте квадрати паперу однакового розміру. Складіть перший квадрат по діагоналі. Поверніть вийшов трикутник так, щоб лінія згину виявилася внизу. Проведіть відрізок від центру згину до протилежної вершини трикутника.
7
Ліву половину фігури розділіть на кілька рівних частин відрізками (3-5 шт.), Паралельними бічній стороні. Кожен відрізок повинен починатися на лінії згину і не доходити до центральної осі на 3 мм. Такі ж лінії намалюйте на правій половині трикутника. Ножицями надріжте папір по цих лініях. Розгорніть заготовку.
8
Внаслідок перед вами повинні виявитися «вписані» в лист ромби різного розміру. Візьміть верхній і нижній кути самого маленького ромба, який знаходиться в центрі. Накладіть вершини один на одного і закріпіть їх клеєм або степлером. Переверніть заготовку і проведіть таку ж операцію на другому від центру ромбі. Продовжуйте скріплювати фігури, щоразу перевертаючи папір.
9
Зробіть ще п'ять таких же заготовок. З'єднайте їх як пелюстки, скріпивши нижніми куточками. Дотичні бічні сторони теж склейте, щоб об'ємна сніжинка тримала форму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WwNaf8n4oiw