Як видалити пошту на комп'ютері.

Електронний поштовий ящик дозволяє обмінюватися інформацією з іншими користувачами, відправляти і отримувати файли різного формату. Якщо в поштовій скриньці більше немає необхідності, його можна просто видалити.
Інструкція
1
На сервісі Яндекс.Пошта видалити пошту можна кількома способами. Перший спосіб передбачає, що ви видаляєте тільки поштовий ящик, при цьому всі інші сервіси як і раніше будуть вам доступні. Увійдіть в поштовий ящик, використовуючи свій логін і пароль. Натисніть на рядок-посилання «Налаштування». Вона розташована в правому верхньому кутку сторінки безпосередньо під адресою вашої поштової скриньки.
2
Інший варіант: натисніть на рядок-посилання «Налаштувати», що знаходиться відразу під списком всіх наявних папок у лівій частині сторінки. Ви опинитеся на сторінці, вгорі якої буде відображений шлях: Пошта -> Параметри-> Папки та мітки. Підніміться на один рівень вище до сторінки "Налаштування".
3
На сторінці «Налаштування» знайдіть в нижній частині напис «При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик» і натисніть в даному реченні на слово-посилання «видалити». Ви переміститеся на сторінку «Видалення сервісу Пошта». Введіть свій пароль і натисніть на кнопку «Видалити».
4
Інший спосіб підійде в тому випадку, якщо ви хочете видалити свій аккаунт на Яндекс. Запустіть браузер і авторизуйтесь в системі Яндекс. Клікнувши за своїм логіном в верхній частині сторінки, у випадаючому меню виберіть пункт «Паспорт». Ви потрапите на сторінку «Персональні дані».
5
Список доступних дій розташований у правій частині сторінки. Знайдіть в кінці списку напис-посилання «Видалити аккаунт», виділену червоним кольором, і натисніть на неї. Ви переміститеся на сторінку «Видалення аккаунта на Яндексі». Опустіться вниз сторінки і введіть свій пароль, після чого натисніть на кнопку «Видалити аккаунт».
6
Для видалення пошти з сервісу Mail необхідно скористатися спеціальним інтерфейсом. Авторизуйтесь в системі Mail і перейдіть на сторінку «Допомога» (посилання розташована внизу сторінки). Виберіть зі списку пункт-посилання «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?»
7
На сторінці, клікніть по посиланню «спеціальним інтерфейсом» в реченні «Для того щоб видалити ящик, скористайтеся спеціальним інтерфейсом». Вкажіть (за бажанням) причину видалення поштової скриньки в першому вільному полі, у другому полі (обов'язково) введіть свій пароль і натисніть на кнопку «Видалити».