Як зробити фотографію на торті. Як вирізати зображення з цукрового і вафельної паперу.

Солодкий святковий торт зі їстівної фотографією - оригінальний, смачний подарунок. З фотографією ваш торт стане неповторний, а одержувач такого кондитерського шедевра буде в захваті.
Вам знадобиться
  • харчової принтер
  • харчові фарби
  • харчова папір
  • глазур
  • плоска і м'яка кисть
  • ножиці
Інструкція
1
Виберіть фотографію або картинку, яку ви хочете помістити на торт. Це може бути, наприклад, портрет іменинника, сімейна фотографія, логотип компанії або спортивної команди, малюнок з героями дитячих мультфільмів і казок, красивий пейзаж, фотографія знаменитості. На весільний торт помістіть фотографію молодят. Обране вами зображення можна відредагувати за допомогою фотомонтажу, щоб зробити його красочнее, цікавіше, доповнити кумедними деталями. Все залежить від вашої фантазії і від теми свята, на якому буде подаватися ваш фото-торт.
2
Скорегуйте розмір зображення за розміром і формою торта.Фотографію відправте на харчової принтер, згідно з його інструкції. Зображення надрукується харчовими фарбами на харчової бумаге.Піщевую папір ви можете вибрати самі. Вона буває на цукрових, рисової, вафельної або ванільною основі.
3
Помістіть зображення на торт. Спочатку обріжте краю паперу по контуру надрукованій фотографії за допомогою ножиць. Потім акуратно перекладіть харчову папір з картинкою на верх торта.
4
Зверху на фотографію нанесіть глазур для закріплення і наведення глянцевого блиску. Щоб фото було краще видно, глазур повинна бути прозорою. Приготування прозорої глазурі здійснюється гарячим способом, який полягає в ретельному розмішуванні або розтиранні інгредієнтів, передбачених вашим рецептом, в посуді, поставленої на водяну або парову баню.Пріготовленную вищеописаним способом прозору глазур тонким шаром за допомогою кисті нанесіть на фотографію. Щоб глазур розподілилася рівномірно, наносите її швидкими, короткими мазками. Відразу ж, поки не висох перший шар глазурі, нанесіть второй.Ексклюзівний святковий торт з сюрпризом-фотографією готовий.
Зверніть увагу
Нанесення глазурі пензлем вимагає досвіду. Використовуйте потечних глазур, вона легше наноситься.
Корисна порада
Після висихання глазурі прикрасьте торт кремом, збитими вершками або фруктами.