Як почистити искуственную шубу.

Шуби зі штучного хутра користуються великим попитом. Вони відрізняються доступною ціною і досить привабливим зовнішнім виглядом. З часом на виробі можуть з'явитися плями і забруднення. Перш ніж нести улюблену шубку в хімчистку, спробуйте почистити її самостійно.
Вам знадобиться
 • - очищений бензин;
 • - картопляний крохмаль;
 • - пральний порошок;
 • - тирса;
 • - лимонний сік;
 • - рідке мило.
Інструкція
1
Жирні плями з штучного хутра можна видалити за допомогою кашки з очищеного бензину і картопляного крохмалю. Нанесіть масу на забруднену ділянку шуби і потріть. Залиште на деякий час і почистіть щіткою. Якщо пляма застаріле, то буде потрібно повторити процедуру. Перед застосуванням даного методу спробуйте засіб на непомітній ділянці виробу. Якщо хутро не поміняв своїх властивостей, можете сміливо використовувати його.
2
Присипте виріб зі штучного хутра дрібними тирсою, які можна придбати в зоомагазині. Потім щіткою почистіть. Так ви видалите накопичилася пил і суху бруд. Тирса можна замінити вологою манною крупою.
3
У теплій воді розведіть рідке мило або шампунь для домашніх тварин. Налийте розчин в пульверизатор і розпорошите на хутро. Потім щіткою почистіть виріб і висушіть. Коли шуба повністю просохне, розчешіть ворс рідкісним гребенем з тупими зубами.
4
Розстелите на рівній поверхні білу вологу простирадло. Потім покладіть шубу ворсом вниз і вибийте хутро. Таким чином ви позбавитеся від пилу, що скупчилася в ворсі. Вона залишиться на тканині. Повісьте одяг на плечики.
5
Річ зі штучного хутра можна випрати в машинці. Поставте режим дбайливого або ручного прання без віджимання. Допускається максимальна температура 45 ° С і пральний порошок для вовни або шовку. Потім повісьте одяг на плечики над ванною. Залиште шубу в такому положенні до повного висихання. Розчешіть ворс гребенем з рідкими зубами.
6
Візьміть в рівних пропорціях лимонний сік і теплу воду. Змочіть щітку або губку в даному розчині і почистіть хутро. Потім повісьте шубу сушитися і розчешіть ворс. Лимонний сік може змінити забарвлення вироби, тому перевірте засіб на непомітному місці. Для чистки штучного хутра не використовуйте ацетон і оцтову кислоту.
Вирішили підготувати до нового сезону шубу з штучного хутра? Ви цілком можете зробити це самостійно в домашніх умовах. Але перш, ніж приступити до чищення, визначте, з яких волокон складається хутро вашої шубки. Від цього залежить, якими матеріалами ви будете користуватися в своїй роботі.
Вам знадобиться
 • - 2 склянки картопляного борошна;
 • - 1 стакан бензину;
 • - клейонка;
 • - крохмаль;
 • або
 • - дрібні деревна тирса;
 • - щітка.
Інструкція
1
Візьміть дві склянки картопляного борошна і змішайте її з однією склянкою бензину. Постеліть на стіл клейонку і розкладіть на ній вашу шубу . Між хутром і підкладів помістіть тканина. Тепер візьміть приготовлену суміш і втирайте її в хутро. Після завершення процедури, добре обтрусіть шубу і протріть крохмалем, попередньо підігрів його. Не використовуйте цей спосіб при чищенні синтетичного каракуля.
2
В зоомагазині купите дрібні деревна тирса. Розкладіть шубу в зручному для вас місці і просто засипте її тирсою. Потім ретельно вичешіть їх зі штучного хутра за допомогою щітки або губки. Таким чином, ви позбудетеся від накопичилася сухого бруду. Можете замість тирси використовувати вологу манну крупу або тальк для дитячих присипок. Спосіб також не рекомендується для каракулю.
3
Перш ніж використовувати пропоновані промислові засоби, переконайтеся, що вони підходять для вашої речі. Силон, капрон, перлон оберігайте обробці кислотами. Лавсан не переносить аміак і луг. При чищенні каракуля не використовуйте розчинники, інакше завитки просто відклеяться, і шуба буде зіпсована. При чищенні будь-якого штучного хутра не користуйтеся оцтом і ацетоном.
4
Шубу з штучного хутра просто виперіть, використовуючи пральний порошок. Не піддавайте шубу віджиманню, добре розправте і повісьте на плечики. Таким чином шубка збереже свою форму.
5
Для чистки штучного білого хутра візьміть лимонний сік і розбавте водою. Води візьміть стільки ж, скільки і соку. Чистите вашу шубку пружною щіткою, постійно змішуючи її в отриманому розчині. Після цього, промийте штучне хутро вашої шуби холодною водою і висушіть його.
6
Як почистити штучну шубу , якщо її хутро імітує каракуль? Візьміть одну столову ложку прального порошку і розведіть у теплій воді. Шубку найкраще помістити над ванною на плічка. Розчином помийте хутро за допомогою м'якої губки, потім змийте розчин з поверхні хутра теплою чистою водою. Залиште шубку на плічках до висихання.