Як відрізнити бобра від кролика. Як відрізнити шуба з бобра від кролика.

Якість шуби залежить від носкості хутра. Експерти Російського національного фонду захисту споживачів визначили носкість різних хутр. Хутро з високою несучістю НЕ полисеет, що не витреться, такому хутрі не страшні ніякі погодні умови, ні приватні поїздки в громадському транспорті в годину пік. Часто нечесні продавці хутряних виробів видають хутро кролика за хутро бобра. Носкість хутра бобра дорівнює 80. Носкість хутра кролика набагато нижче носкості хутра бобра.Для того щоб при виборі свій купівлю ви не були обмануті, скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Погладьте виріб з хутра бобра у напрямку шерсті. По ходу ворсу хутро гладкий, а в іншому напрямку колеться. У кролячого хутра м'яка шкіряна тканина, немає жорстких, великих волосся. Шубу з хутра бобра ви відносите десять сезонів, а ось аналогічна шубка з хутра кролика прослужить вам всього два, ну або максимум чотири сезони.
2
Зверніть увагу на геометрію шкурки хутряного вироби. Шкурка бобра являє собою прямокутник розміром від 30х50 до 40х65. Його шиють великими пластинами. Тому не соромтеся, виверніть шубку на виворіт, так ви не тільки визначте геометрію шкурки, але і якість вичинки перевірите. Міздря не повинна хрустіти або шарудіти при стисканні. Якщо міздря має жовтий колір, значить хутро старий, що свідчить про недовговічність.
3
Зверніть увагу на те, як прошиті шви, вони повинні бути тонкі й акуратні. Проклеенная шуба, не витримає першого ж снігопаду, розвалиться. Не залишайте без уваги лейбл і фірмовий малюнок на підкладці, попросіть пред'явити сертифікат відповідності на куповане виріб.
Корисна порада
Безсумнівно, якщо ви хочете заощадити свій час, гроші і нерви, тоді для вас кращим і найнадійнішим методом при купівлі шуби, буде присутність з вами людину з досвідом, який дійсно розбирається в хутрі. Для досвідченого людини вистачить кількох секунд для того, що б визначити тип хутра використовуваного в пошитті шуби, яку ви хочете купити.
З розвитком сучасної селекції не завжди буває зрозуміло, яка тварина перед вами знаходиться. Начебто, кролик, а, може, й ні. Адже породи декоративних кроликів сьогодні настільки різноманітні, що недосвідченому любителю не завжди вдається відрізнити малюків кроленят від рідкісних тварин інших видів. Як, приміром, зрозуміти, чим кроленя з маленькими вухами і сірим хутром відрізняється від шиншили ?
Інструкція
1
Зверніть увагу на хвіст звірка. У кроликів, навіть якщо вони не карликові, хвіст зазвичай короткий. Якщо ж ви бачите у дитинчати довгий хвостик, що становить більше 2/3 довжини його тіла - перед вами шиншила. У дорослих тварин довжина хвоста складає від 7 до 15 см, кролики такими хвостиками не можуть похвалитися. Також характерною ознакою роду є форма вушної раковини. Навіть у кроленят з короткими вушками можна помітити, що вони мають видовжену форму. А ось форма вушної раковини шиншили кругла. За розмірами вух намагатися відрізнити кроликів від шиншил не варто, оскільки шиншили володіють великими вухами (у дорослих особин вони досягають 8-10 см), точно такі ж вушка можуть бути і у кроликів.
2
Помацайте звірка і оцініть його хутро. Кролики і шиншили відрізняються за структурою і якістю хутра. Справа в тому, що шиншила має воістину унікальним хутром - з однієї волосяної цибулини у неї росте відразу 60-80 найтонших волосків. Саме тому шубка у цього звірка ніжна і бархатиста на дотик. Якщо ж помацати хутро кролика, він буде більш грубим, бархатистості і легкості, як у шиншили , ви тут не відчуєте. І ще один важливий нюанс - шиншили не линяють, а от з кроликами це трапляється. Якщо ви бачите, що тварина покрито нерівномірним хутром, з якого вибиваються клаптики, перед вами кролик.
3
Вдивіться в форму тіла і повадки тварини. У шиншил велика округла голова, а форма тіла трохи овальна, з явним округленням в задній частині. Якщо поспостерігати за рухами шиншили , обов'язково виникає асоціація з білкою. Кролики також можуть мати велику голову, але їх тіло більш витягнуто в довжину, а задня частина не так округлена. Подивіться на рухи маленького кролика і ви зрозумієте, що він більше стрибає, ніж бігає. Його рухи менш граціозні, ніж у шиншили . До того ж, кролики не вміють підійматися по вертикальних поверхнях, а ось для шиншили це не становить великої праці.
Зверніть увагу
У шиншили вушка забезпечені спеціальною перетинкою, яка перешкоджає попаданню піску в слуховий прохід під час купання. У кроликів такий перетинки немає. До речі, якщо запропонувати тварині викупатися в пісочку, тільки шиншила зацікавиться цією пропозицією. Кролики в піску не купаються.
Корисна порада
Не варто плутати шиншилу і шиншиллового кролика. Кролики були названі так через специфічну забарвлення хутра, яка дуже нагадує забарвлення шиншил. На цьому їх схожість закінчується.