Як скласти троянду з паперу. Як з аркуша паперу скласти троянду.

Безліч технік складання троянд з цілісного листа паперу дають красивий, але далекий від реальності результат. Щоб зробити квітка, який складно відрізнити від справжнього, зберіть його з окремих пелюсток, пофарбованих вручну.
Інструкція
1
Візьміть аркуші білого паперу для принтера. Виріжте з них 5-7 квадратів різних розмірів - від 4 до 10 см. Кожен з них складіть вчетверо, а потім знову розгорніть.
2
Змішайте на палітрі два відтінки акварелі - один повинен бути темним, другий в тій же гамі, але світлим. «Підгляньте» натуральні відтінки на пелюстках справжньої троянди або придумайте своє забарвлення.
3
Широкій білячою пензлем або поролоновою губкою нанесіть темний колір на чверть квадрата. Відразу ж, поки фарба не висохла, поставте зверху мазок світлим відтінком (наберіть його чистої пензлем). Цю ж операцію повторіть на залишилися заготовках. Потім переверніть папір на виворітну сторону і повторіть ці дії.
4
Висохлі листи злегка змочіть чистою вологою пензликом. Тонкої синтетичної пензлем наберіть колір трохи темніший, ніж пелюстка, і намалюйте прожилки.
5
Два самих маленьких висохлих квадрата складіть вчетверо. Виріжте з них довгасті пелюстки для центру квітки. З інших заготовок зробіть пелюстки більш округлої каплевидної форми. Кілька найбільших квадратів не розрізайте в центрі, щоб частини квітки залишилися з'єднаними. Краї всіх пелюсток злегка загніть назовні, обернувши навколо зубочистки, дроту або стрижня ручки.
6
Візьміть жорстку дріт. Її кінцем обмотайте скручений з шматочка паперу щільний овал. На ньому починайте збирати троянду. Прикладіть по боках найменші пелюстки і нижню їх частину загорніть навколо дроту. Форма получившегося центру квітки повинна нагадувати бутон.
7
Змастіть місце кріплення пелюсток клеєм і продовжуйте обмотувати дріт більшими заготовками. Їх можна відгинати назовні, а не збирати в бутон. В останню чергу проткніть дротом і надіньте на троянду найбільші з'єднані пелюстки. Притисніть їх до основи квітки, закріпіть клеєм і злегка поверніть навколо осі, щоб надати троянді природний вигляд.
8
В останню чергу виріжте і насадите на стебло чашелистики і листя. Потім змастіть дріт клеєм і обмотайте її зеленої ниткою.