Як зняти застрягле кільце.

Кільце може доставити масу клопоту і неприємностей, якщо несподівано застрягне на пальці, позбавляючи свого власника можливості зняти ювелірну прикрасу. Коли подібне відбувається під час примірки кільця в ювелірному салоні, то виникає ще більш скрутна ситуація - як для покупця, яка не зробила остаточний вибір, так і для продавця-консультанта, зобов'язаного прийти на допомогу і вирішити цю проблему самотужки.
Вам знадобиться
  • - водопровідна вода;
  • - рідке мило або мильний розчин;
  • - соняшникова олія;
  • - аерозольна змазка, використовувана в ювелірній справі.
Інструкція
1
Постарайтеся для початку зняти кільце без всяких допоміжних засобів, просто вдаючись до невеликої хитрості. Тягніть кільце догори, здійснюючи при цьому обертальний рух, який дозволяє кільцю проходитимуть найбільш широкий ділянку пальця з меншими труднощами, як би прослизаючи його. Якщо, навіть обертаючи кільце, зняти його вам не вдається, залиште спроби і не намагайтеся впоратися з цим за допомогою сили - так ви ризикуєте пошкодити палець.
2
Використовуйте будь-яку рідину, доступну на даний момент - це може бути звичайна вода з-під крана або навіть слина. Змочіть кільце і палець біля нього, а потім повторіть спроби зняти прикраса, також здійснюючи обертальні рухи. Цілком можливо, що після того, як сила тертя між кільцем і поверхнею пальця зменшиться, ви без праці його зніміть.
3
Намильте палець з кільцем, постарайтеся зробити так, щоб мильна вода потрапила між кільцем і пальцем, виступивши в ролі мастила. Найкраще при цьому використовувати рідке мило, підійде також і будь-яка інша в'язка рідина, наприклад соняшникова олія. Намагаючись зняти кільце, не робіть різких рухів і ривків, якщо удача вам збирається посміхнутися, кільце зісковзне навіть при плавному русі, зайве же зусилля вам ніяк не допоможе.
4
Удайтеся до спеціалізованої аерозольної мастилі, яка зазвичай мається на ювелірних салонах і магазинах. Щоб зняти кільце, буде досить потерти його і палець дрантям, цієї мастилом змоченою. Цей захід не дасть результату тільки в тому випадку, якщо палець значно розширився з того часу, коли ви вперше одягли прикраса, якщо ж ви його надягли щойно, просто приміряючи, то аерозоль вийти зі скрутної ситуації вам допоможе напевно.