Як збільшити потужність двигуна на ВАЗі.

У Росії переважна більшість автомобілістів їздять на машинах марки ВАЗ. Це пояснюється невисокою вартістю вітчизняних автомобілів і простий їх обслуговування. Однак вазовские двигуни дуже слабкі, тому у багатьох власників цих машин виникає бажання збільшити потужність силового агрегату.
Вам знадобиться
  • - турбіна та комплектуючі до неї;
  • - інструменти:
  • - комп'ютер;
  • - кабель;
  • - нова прошивка ;
  • - присадки.
Інструкція
1
Замініть прошивку електронного блоку управління на більш продуктивну. Іншими словами, зробити чіп-тюнінг. Цей метод підходить тільки для інжекторних двигунів. Дізнайтеся, яка саме версія прошивки встановлена на вашому автомобілі. Для перепрошивки вам знадобиться комп'ютер і спеціальний кабель. За допомогою цього кабелю підключіть комп'ютер до діагностичного роз'єму вашого автомобіля. Також знадобиться спеціальна програма, яка дозволить отримати доступ до управління електронним блоком двигуна. Скачайте нову прошивку і завантажте її. Відрегулюйте всі налаштування. Пам'ятайте, що збільшення потужності спричинить підвищення витрати палива.
2
Використовуйте спеціальні присадки. Присадки - це хімічні суміші, які дозволяють при додаванні в паливо домогтися невеликого підвищення потужності двигуна. В даний час на ринку представлений величезний асортимент різного роду присадок. Вони дозволяють зменшити коефіцієнт тертя працюючих частин двигуна, а також підвищити компресію. У сукупності це дає приріст потужності силового агрегату. Також спеціальні присадки бережуть мотор, дають паливу повністю згоряти. Це дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
3
Дуже продуктивним методом є збільшення робочого об'єму двигуна. У цьому випадку підвищення потужності домагається за допомогою розточування циліндрів або заміни колінчастого вала на інший, з великим ходом. До мінусів даного способу можна віднести зниження коефіцієнта корисної дії силового агрегату і підвищення витрати палива. Дану процедуру можна провести своїми руками тільки в тому випадку, якщо ви автомеханік або добре розбираєтеся в пристрої двигунів ВАЗ. Також знадобиться деякий набір спеціальних інструментів.
4
Встановіть на ваш двигун турбокомплект. Рекомендується ставити турбіну тільки на ті двигуни, обсяг яких не менше 1.6 літра. Зараз продаються цілі набори, які включаються в себе безпосередньо турбіну і всі комплектуючі, які знадобляться для її встановлення. Такий спосіб дозволяє збільшити потужність двигуна вдвічі. Все залежить від налаштувань турбіни.