Як застосовувати скипидарні мазь. для чого застосовують скипидарні мазь.

Скипидарна мазь є засобом рослинного походження. Вона має місцеву подразнюючу та антисептичну дію. Діючий компонент даного препарату - терпентинова масло (скипидар очищений). Він легко проникає в шкіру і дратує закінчення чутливих нервів.
Інструкція
1
Застосовуйте скипидарні мазь місцево у вигляді розтирань уражених і хворобливих ділянок при ревматизмі, бронхіті, ишиалгии, невралгіях, міозитах (запаленні м'язів), артритах (запаленні суглобів). Мазь має знеболюючими і протизапальними властивостями. Але при застудах її застосовують через зігріваючого ефекту, розтираючи ступні ноги область бронхів. Частоту і тривалість застосування препарату краще обговорити з лікуючим лікарем, адже скипидарна мазь хоча і рослинний засіб, але все ж є ліками.
2
Не слід використовувати скипидарні мазь , якщо у вас є захворювання печінки, нирок, будь-які ушкодження шкіри (тріщини, садна, опіки і т.д.). Ще одне протипоказання для застосування скипидарною мазі - наявність чутливості до компонентів препарату. Це може стати причиною появи алергічних реакцій: свербежу, подразнення. Якщо у вас підвищена температура тіла, то використання скипидарною мазі краще відкласти, оскільки, як вже було зазначено, вона має зігріваючий ефект. В іншому мазь є абсолютно нешкідливою та інших протипоказань не має.
3
Ви можете використовувати скипидарні мазь при лікуванні застуди у дитини. Правда, педіатри радять не застосовувати даний препарат для дітей молодше двох років. Адже шкіра у дитини дуже ніжна, тому виникнення алергічних реакцій на скипидарну мазь у дітей виникають нерідко.
4
Якщо ви вирішили використовувати скипидарні мазь при лікуванні дитини, то найкращий спосіб її застосування - це нанесення препарату на стопи тонким шаром. Після цієї процедури одягніть малюкові теплі шкарпетки і покладіть спати. Перед першим застосуванням скипидарну мазь можна змішати з дитячим кремом в рівних пропорціях. Пам'ятайте, що не можна наносити мазь на область серця, а також натирати їй дитину, у якого висока температура.