Як з'єднати в'язані мотиви. Як соедінтьмежду собою в'язати трояндочки.

У різних техніках в'язання зустрічаються вироби, які в'яжуться окремими елементами і тільки потім збираються воєдино. Тому перед початківцями рукодельницами часто постає питання про те, як з'єднати пов'язані візерунки між собою.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - гачок;
  • - голка;
  • - нитки;
  • - викрійка.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішим способом з'єднання мотивів: зшийте їх між собою голкою. Тільки дотримуйтесь основна умова даного методу - деталі повинні якомога щільніше прилягати одне до одного. Якщо ж ви віддаєте перевагу працювати гачком, тоді візьміть перший елемент і введіть в нього інструмент, захопіть робочу нитку і протягніть її через деталь, залишивши на гачку НЕ провязивая. Потім простягніть нитку через другий мотив і одночасно пров'яжіть всі утворилися на гачку петлі. Так продовжуйте до кінця мотиву.
2
Інший варіант. З'єднайте пов'язані мотиви за допомогою голки Бріден. Деталі зшивайте пряжею, якій виконували роботу. Спочатку розкладіть елементи на заздалегідь намальованою схемою. Після цього введіть голку в край одного мотиву і простягніть нитку до краю іншій частині вироби, при цьому не стягуйте їх між собою. Потім щільно оповте нитку петельним стібками або стібками через край. У вас вийде з'єднання схоже на шнурок. Для більш товстої бріди простягніть три основні нитки. Досвідчені умільці можуть спробувати сплести бріди з мереживним піко.
3
Крім того, ви можете придумати свій порядок з'єднання в'язаних мотивів. Додайте візерунки на викрійці за своїм бажанням, а простір між елементами заповніть так, як підкаже ваша фантазія. У своїй роботі використовуйте повітряні петлі, шишечки, різного виду стовпчики, бісер, намистини і т.д. Зшиваючи таким чином в'язані деталі, ви отримаєте оригінальне і неповторне виріб.
4
Приєднати один мотив до іншого ви зможете під час в'язання. В цьому випадку перший візерунок зв'яжіть повністю. А до з'єднання деталей між собою приступайте в момент в'язання останнього ряду другого елементу. Зачепите перший мотив, пров'яжіть один або кілька стовпчиків без накиду або з накидом і далі в'яжіть другу частину за схемою до наступного місця з'єднання. Так повторюйте до кінця спільної з першої деталлю сторони.
Зверніть увагу
Якщо ви в'яжете без схеми, то спочатку зв'яжіть два мотиви, прикладіть їх один до одного і продумайте місця з'єднання.
Корисна порада
Як правило на схема місця з'єднання завжди позначені. Найчастіше це напівстовпчик або стовпчики без накиду.