Як зробити саморобку з осіннього листя.

Найкрасивіше і романтичне в осені - це осіннє листя, жовті, червоні, помаранчеві, бордові, несхожі один на інший. Зберегти це яскраве враження осені можна в виробах.
Вам знадобиться
  • різні за формою, розміром і забарвленням осіннє листя, лист картону, клей, гуаш, пензлики
Інструкція
1
Зберіть в парку або біля будинку багато різнокольорових осінніх листя найрізноманітніших дерев. Листя повинні бути різні за розміром, красиві за формою. Будинки вимийте те листя, на яких є сильні забруднення і дайте їм просохнути.
2
Висушіть листя. Зробити це можна, обернувши їх в газетні листи і поклавши зверху вантаж, наприклад, стопку книг. Або пропрасуйте листя, обгорнуті газетним папером, теплою праскою.
3
Розгляньте листя: як вони поєднуються один з одним. Подумайте, що можна викласти ними, які фарби підійдуть для фону і доповнення падлюка. Напевно до вас прийдуть цікаві ідеї, адже краса осені надихає, а з листя різних дерев можна викласти безліч композицій.
4
Підготуйте основу майбутньої вироби - картон. Можна розфарбувати його гуашшю залежно від сюжету, який ви хочете відобразити в поделке. Гуаш наносите пензликом, попередньо розтушувавши фарби на палітрі. Це необхідно не тільки, щоб змішати кольори для отримання потрібного відтінку, але і щоб шар фарби не був занадто густим.
5
Коли папір висохне, викладіть з листя аплікацію: пейзаж, звірків, рибок, пташок або натюрморт - все залежить від вашої фантазії. Підберіть різні за формою і розміром листя, розкладіть їх у потрібній послідовності на аркуші, скоректуйте вийшов малюнок, замінивши деякі листочки. Оченята, дрібні деталі можна викласти травинками або насінням.
6
Тепер, коли картина повністю склалася, можна приступати до приклеювання листя . Акуратно наберіть трохи клею на пензлик. Нанесіть клей пензликом на картон, прикладіть зверху листок і, легко натискаючи, притисніть пальцями.
7
Після того, як клей висохне, можна доповнити саморобку кількома штрихами гуаші: домалювати деталі або нанести фарбу на самі лістья.Поделка готова. Таку картину можна оформити в якості вітальної листівки або помістити в рамочку.
Зверніть увагу
Не забудьте зібрати листя горобини і верби. З цих листочків добре виходять вузькі деталі.
Корисна порада
Вибирайте листя рівною, симетричної форми.