Як відзначити рубінову весілля.

На сорокаріччя спільного подружнього життя прийнято влаштовувати торжество, зване рубінової весіллям. Прожити 40 років у щасливому шлюбі - це вже справжній талант. Рубінове весілля - свято довгої і красиве кохання, що пройшла через усі перепони долі і труднощі сімейного життя. Тому відзначити її подружжю необхідно так, щоб торжество це запам'яталося їм і всім присутнім на ньому гостям.
Інструкція
1
Позначити рубінову весілля ви можете як вдома, так і в замовленому заздалегідь ресторані. Запросіть на торжество всіх своїх рідних і близьких друзів, онуків і правнуків. Прикрасьте вибране приміщення червоними і рожевими фіранками, святковими стрічками, бантиками, гірляндами, повітряними кульками-сердечками.
2
На столи постеліть красиві скатертини, оформлені червоним орнаментом. Поставте на них оригінальні вази з червоними квітами і живими гілочками, з висячими на них ягодами малини, вишні, шипшини, червоної смородини. Прикрасьте святкові столи посудом з червоною ягідної або квітковим розписом, червоними серветками.
3
Не забудьте подбати і про меню торжества. Важко уявити рубінову весілля без хорошого червоного вина. Тільки воно зробить гостей на святі ще м'якше, товариські і веселіше. Вибирайте натуральне або некріплені вино, щоб воно не вплинуло негативно на здоров'я і поведінку гостей. Можете запропонувати запрошеним вино домашнього приготування: суничне, журавлинне, малинове, вишневе, виноградне, порічкове.
4
Спробуйте знайти місце для червоного кольору і в святкових стравах. На десерт подайте гостям гарне червоне желе або мармелад, свіжі ягоди в вазочках, наприклад, вишню чи полуницю, ягідні муси і морси. Не забудьте про шикарний весільному торті, прикрашеному цифрою 40, фігурками молодят, парочкою голубів або обручками.
5
Щоб зробити торжество веселим, цікавим та незабутнім, запросіть на рубінову весілля тамаду. Справжній професіонал підбере для свята самі відповідні конкурси, розповість весільні жарти, надасть кожному гостю можливість привітати щасливу сімейну пару, організовує саме торжество.
6
Скрізь і в усьому впродовж всього святкування рубінового весілля повинен переважати червоний колір, як символ вічної і щирої любові.
Підготовка до весілля, особливо розрахованої на велику кількість гостей, - процес дуже трудомісткий. І іноді простіше найняти професіоналів з агентства з організації свят і покласти ці турботи на їхні плечі. Але можна зробити все самостійно, якщо якийсь ексклюзивної обширної програми не передбачається.
Інструкція
1
Першим ділом прикиньте кількість гостей, яких ви хочете бачити на весіллі. Від того, буде це двадцять, п'ятдесят чи двісті чоловік, залежить вся подальша організація, починаючи з вибору місця проведення, закінчуючи орендою авто і меню.
2
Складіть план заходу та кошторис витрат. У плані по пунктах розпишіть день весілля, починаючи з самого ранку і до відправки останнього гостя з ресторану додому. До кошторису внесіть передсвяткові витрати: купівля сукні, костюма нареченого, кілець, замовлення і розсилка запрошень. І витрати, пов'язані безпосередньо зі святом: оренда автомобілів, фото- та відеозйомка, ресторан, тамада, прикраса залу і т.д.
3
Розпланувавши день і склавши приблизний кошторис, починайте пошук підрядників. Краще всього, якщо усі послуги будуть надаватися компаніями, вже перевіреними вашими друзями або знайомими. Тоді неприємних сюрпризів на весіллі вдасться уникнути. Тут може допомогти інтернет і тематичні форуми на жіночих сайтах, присвячені підготовці до весілля. Там нареченої діляться контактами організацій, які роблять свою роботу бездоганно.
4
Якщо родичі вирішили вам допомогти в організації весілля, обов'язково контролюйте їх роботу. А найкраще дайте контакти підрядної організації і в подробицях розкажіть або навіть запишіть на листочку, що саме потрібно. Поясніть близьким, що це ваше свято і ви вже уявляєте, яким він має бути. І всі зміни в сценарії повинні обов'язково обговорюватися з вами.
5
Починайте підготовку весілля за два-три місяці до події. Це дасть вам можливість внести зміни в план, відкоригувати його, пристосувати під обставини. Адже може виявитися так, що улюблений ресторан закритий на ремонт, а всі найближчі вже орендовані. Або лімузин потрібного кольору замовлений на три тижні вперед. Позбавте себе від несподіванок і подбайте про все заздалегідь.