Як лікувати герпес на мові.

Герпес мови - це одне з можливих проявів герпесу, викликаного вірусом простого герпесу людини першого або (рідше) другого типу. Цей вірус існує в організмі більше 90% всіх людей і у випадках зниження імунітету проявляється в місцях своєї локалізації: на слизових губ, в ротовій порожнині, на мові, статевих органах. Передається вірус в основному контактним або статевим шляхом, і навіть при одноразовому прояві він назавжди залишається циркулювати в організмі і може викликати повторні висипання на тілі ослабленого організму.
Інструкція
1
Видалити вірус з організму повністю і назавжди на сьогоднішній момент не може ні один лікарський препарат. Однак є ряд ліків, які при регулярному або симптоматическом застосуванні можуть ефективно придушувати виникають висипання, впливаючи на механізми розмноження вірусних частинок.
2
Використовуйте Ацикловир (Зовиракс) - це противірусний препарат, який перешкоджає розмноженню вірусних частинок в клітинах, випускається як у формі таблеток, так і у формі крему. Це досить недорогий і досить ефективний препарат. Наносити мазь безпосередньо на мову не варто, як правило, герпес на мові супроводжується висипаннями на губах - саме для цих язвочок і призначені мазі. Втім, якщо ви завдасте препарат на мова - не отруїтеся, потримайте його трохи, не закриваючи рот, а потім ретельно прополощіть ротову порожнину.
3
Спробуйте обробляти герпес валацикловіром - це ефективніший противірусний препарат з аналогічним механізмом дії, але якісно новим механізмом доставки препарату. Пригнічує всі симптоми розвитку вірусу, його розмноження, а також майже повністю захищає партнера людини з активною формою герпесного інфекції. Це основний препарат для лікування герпесу в країнах Західної Європи та США.
4
При сильних хворобливих осередках використовуйте панавір - це рослинний препарат, створений з особливого біологічно активного полісахариду. Цей препарат за 2 дні прибирає больові симптоми, печіння і свербіж. Різні форми препарату - як системні, так і місцеві - створені для проведення комплексного лікування. Це гель, свічки і розчин для внутрішньовенного введення. Дає хороші результати при частих рецидивах, т.к. збільшує час ремісії в 3 рази.
5
Схожими препаратами для лікування герпесного інфекції (у тому числі і мови) є фамцикловир, еразабан. Уважно ознайомтеся з інструкцією, багато препаратів можна використовувати як основу розчину для полоскання ротової порожнини.
6
У народній медицині також існує ряд засобів, що знімають симптоми захворювання вірусом герпесу. Так, можна змащувати висипання на мові білком сирого курячого яйця протягом 3-4 днів.
7
Допоможе усуненню висипки, якщо кілька разів на день змащувати висип аптечним настоєм прополісу. Також допоможе лікуванню втирання в уражене місце соку часнику чи цибулі кілька разів на день і на ніч.
8
Якщо висипання трапляються часто, потрібно впливати на імунітет людини і використовувати в лікуванні та попередженні повторних висипань імуномодулятори та імуностимулятори, такі як женьшень, елеутерокок.