Як написати поздоровлення онуку.

Привітання з днем народження онука особливо зворушливі і ласкаві, а часом навіть занадто «солодкі». Якщо ви - бабуся і хочете привітати свого улюбленця, наслідуйте нижченаведеними радам.
Інструкція
1
Враховуйте вік іменинника. Якщо онук ще дитина - це одне, а якщо він вже доросла людина - це інше. Як правило, привітання для маленьких дітей однакові, що від мами і тата, що від бабусі з дідусем. У подарунок малюк отримує іграшку або ковзани і т.п. Від усіх звучать однотипні побажання: рости великим, здоровим і сміливим; учись тільки на п'ятірки і т.п.
2
Якщо онук виріс і побажання на зразок «рости великим» вже не підходять, ви можете придумати цілком оригінальне привітання , яке напевно здивує і обрадує вашого дорослого онука.
3
Згадайте, як ваш онук називав вас у дитинстві, його перші слова, звернені саме до вас. Бабусі таких слів зазвичай не забувають. Онуку буде приємно, якщо ви включите в своє привітання ці слова, а ще фрази з його улюблених дитячих віршиків. Чи згадає він, як колись ви читали їх разом?
4
Пошукайте в своїх шухлядках і папках пам'ятні дитячі малюнки онука, які він намалював давним-давно. Зазвичай бабусі зберігають такі речі. Вставте цей малюнок в рамочку, напишіть внизу кілька теплих побажань і подаруйте онукові. Він здивується і зрадіє.
5
Привітайте внука його улюбленими з дитинства стравами. Нехай спосіб цього привітання трохи банальний, зате стовідсотково приємний. Прикрасьте страви, написавши зверху кремом або виклавши шматочками ягід і фруктів його дитяче ім'я, наприклад: «Вовка» або «Петюнчік».
6
Надішліть онукові вітальну телеграму поштою. Скористайтеся цим несучасним способом привітання. У цьому теж є свій шарм.
7
Якщо ж ви бабуся сучасна і «просунута» - напишіть йому sms-повідомлення. Привітайте улюбленого онука по електронній пошті або залишивши на його улюбленому сайті віртуальну листівку.
8
Скористайтеся численними сайтами з вітальними віршами в інтернеті. Вірші онукові, наприклад, можна знайти за цією адресою: http://www.supertosty.ru/tost_520.html
9
Якщо ваш онук завзятий автоаматор або за родом свій діяльності годинами просиджує за кермом автомобіля, можна привітати його в прямому ефірі на «Авторадіо»: побажати здоров'я і щастя, і замовити його улюблену пісню. Звичайно, йому буде приємно почути таке привітання від улюбленої бабусі.