Застосування вітамінів під час грипу.

Грип може надовго вивести зі звичного режиму. Швидкому одужанню сприяє повноцінне харчування, з яким людина отримує корисні речовини, необхідні для відновлення сил і зміцнення імунітету. Крім цього, під час грипу потрібно застосування певних видів вітамінів.
Інструкція
1
При лікуванні грипу або застуди у вагітної жінки необхідно дотримуватися особливої обачність, щоб не завдати шкоди маляті. У цьому стані у жінки зростає потреба у вітамінах, а в період хвороби їх потрібно ще більше. Тому необхідна обов'язкова консультація лікаря. Під час захворювання для підвищення опірності організму вірусам в період вагітності приймайте аскорбінову кислоту і аскорутин - вони сприяють зміцненню стінок кровоносних судин. Виконуйте всі рекомендації лікаря, так як передозування вітамінів Д і С сприяє швидкому старінню плаценти. Передчасне її старіння плаценти, в свою чергу, призводить до фето-плацентарної недостатності, сприяє передчасних пологів та іншим патологій беременності.Ізбиточное вживання вітаміну А може бути причиною вроджених вад у плода. Щодня пийте будь-які свіжовичавлені соки, за винятком морквяного (він не рекомендується частіше одного разу на тиждень). Не забувайте приймати спеціальні вітаміни для вагітних - їх вам призначить лікар, який спостерігає за перебігом вагітності.
2
Під час хвороби дітям у віці до трьох років необхідно приймати 500 мг вітаміну С. Дітям старше чотирьох років цю дозу збільште до 1000 мг. Використовуйте аскорбінову кислоту в порошку, розводьте її соком або водою. Вітаміни групи В сприяють зміцненню імунітету, а вітамін Е є антиоксидантом і зменшує токсичний вплив вірусів на дитячий організм. У період хвороби дітям щодня необхідні вітаміни А, В, С і Е. Вони містяться в риб'ячому жирі, насінні соняшнику, апельсинах, моркви та цвітної капусти. Включіть ці продукти в раціон дитини, а також почніть давати дитячі полівітамінні препарати.
3
Для відновлення сил під час грипу організму дорослої людини потрібні білки, які містяться у відварному м'ясі, молоці, рибі, горіхах і яйцях. Зробіть свій раціон, щодня вживайте в їжу білкові продукти. Разом з цими продуктами хворим рекомендуються вітаміни В12 і В6, які допомагають організму швидше впоратися з інфекцією. Збалансований комплекс цих речовин містять багато полівітамінні препарати.Кроме цього, включіть в раціон шпинат, злаки, боби і капусту. У них містяться вітаміни В6, В12, РР, аскорбінова кислота та інші, необхідні для підвищення опірності організму до вірусної інфекції. Щодня пийте свіжовичавлений апельсиновий сік, багатий фолієвою кислотою і вітаміном С, які зменшують проникність судинної стінки, знижуючи тим самим ризик розвитку ускладнень грипу.