Якими способами проводити лікування гематоми.

гематоми називається скупчення крові в тканинах в результаті кровотечі. Причиною виникнення є розрив судин при забитті, ударі або порушеннях згортання крові. У домашніх умовах можна проводити лікування тільки невеликий гематоми, великі скупчення крові в тканинах підлягають хірургічному способу лікування.
Інструкція
1
Для лікування звичайної підшкірної гематоми (синяка) прикладіть холод на 30 хвилин або накладіть тугу пов'язку. Таким чином ви зупините кровотечу і уникнете її подальший розвиток. Для усунення больових відчуттів приймайте анальгетики. Використовуйте спеціальні мазі і препарати. Дія цих коштів спрямовано на усунення набряклості, зменшення больового синдрому і прискорення розсмоктування.
2
Одне з кращих засобів підшкірних гематом - бодяга, використовуйте її у вигляді компресів або мазевих аплікацій. Для приготування розчину розведіть 2 столові ложки порошку бодяги в 4 столових ложках кип'яченої води. Пов'язку з приготовленою сумішшю накладайте на пошкоджене місце 3 рази на день. Можна використовувати спеціальні мазі, до складу яких входять речовини, що прискорюють процес розсмоктування гематоми. Для цього наносите тонкий шар мазі на місце забитого 3 рази на день.
3
Хорошим засобом для лікування забитих місць і гематом вважається відвар з квітів багна. Приготуйте відвар наступним способом: на 10 грамів трави додайте до 200 мл води і кип'ятіть протягом 15 хвилин. Охолоджений і проціджений відвар прикладайте до місця удару не рідше двох разів на день. Можна також використовувати листя свіжої капусти або відварену і розім'яту квасолю. Дуже ефективно при лікуванні гематом прикладання до хворого місця аркуша алое, змащеного медом.
4
М'язова гематома з'являється в результаті пошкодження м'язів і розташовується в глибині тканин. Частіше зустрічається у людей літнього віку і у тих, хто має проблеми зі згортанням крові. Такий вид гематоми лікуєте за наступною схемою: протягом трьох днів прикладайте до ушкодженого місця холод, по 30 хвилин кожні 2 години, потім використовуйте електрогрілку. Таке чергування холоду і тепла значно зменшить набряклість, зменшить проникність судин в місці пошкодження і зніме больові відчуття.