Чим зручна карта "Маестро". Як покласти гроші на карту маестро ощадбанку.

Пластикова карта Ощадбанку «Маестро» дозволяє здійснювати безліч операцій, залишаючись простий у зверненні. У сукупності з послугою Ощадбанку Росії «Мобільний банк» карта дає можливість управляти власним рахунком і дізнаватися про будь діях з ним.
Інструкція
1
Установки та функції пластикової картки «Маестро» Ощадбанку Росії схожі з тими, які притаманні карті «Visa Electron». Вона проста в обслуговуванні і зручна для перерахування зарплати. Завдяки такій функції в Росії карта отримала статус «зарплатної».
2
Власник картки «Маестро», який є клієнтом банку, має можливість отримувати готівку через банкомати в багатьох країнах світу і через термінали розраховуватися за послуги і товари в торгових точках. Щоб стати власником картки, потрібно в будь-яке відділення Ощадбанку Росії подати заяву на її отримання. Досить при собі мати документ, що засвідчує особу і статус резидента Російської Федерації у віці від вісімнадцяти років.
3
Ощадбанком Росії випускаються додаткові види карти «Маестро": "Маестро Соціальна», «Маестро Momentum» і «Маестро Студентська ». Зручність карт полягає головним чином у тому, що вони, будучи розраховані на соціальну категорію громадян, позбавлені складних функцій.
4
Карта «Маестро Соціальна» призначена для людей, які отримують соціальні виплати, і пенсіонерів. Щоб отримувати пенсії та допомоги по карті, клієнту достатньо відкрити в банку розрахунковий рахунок і, подавши заяву, отримати карту, а в організацію, що здійснює виплати, надати реквізити банківського рахунку карти. По закінченню трьох років карта перевипускається. Пластикова карта дозволяє пенсіонерам, минаючи походи в банк і вистоювання черг, отримувати в банкоматах грошові кошти і здійснювати комунальні платежі.
5
За допомогою карти «Маестро Студентська» клієнт може без комісії розплачуватися в сервісних або торгових точках Росії і отримувати гроші у вигляді накопичених на кошти на мапі відсотків в терміналах банку. Також можна поповнювати рахунок карти шляхом переказів стипендій навчальним закладом та інших виплат. Зручно перевіряти баланс, оплачувати інтернет і стільниковий зв'язок, користуючись послугою «Мобільний банк».