Як зробити ик порт самому.

ІК порт використовується для того, щоб за допомогою випромінювання встановлювати зв'язок між двома об'єктами на невеликій відстані. Подібний пристрій дозволяє, наприклад, використовувати пульт для управління комп'ютером під час перегляду фільмів або прослуховування музики. ІК порт можна придбати в спеціалізованому магазині або зробити самому в домашніх умовах.
Інструкція
1
Скористайтеся старими комп'ютерними кульковими пахвами, для того щоб робити ІК порт . Для цього знадобитися мишка, у якої провід для підключення до комп'ютера складається з чотирьох проводів: RTS, Rx, Tx і GND. Продзвоните всі дроти для визначення їх найменування. Приклейте до шматка пластика штирьовий роз'єм миші.
2
Випаяти інфрачервоний світлодіод і фотодіодний міст, а також візьміть резистор на 2-7 кОм: чим більше опір, тим більше буде радіус роботи ІК порт а. Припаяйте інфрачервоний світлодіод до Tx проводу, після чого з'єднайте послідовно з резистором, який також підключається до «землі», яка буде паралельна светодиоду. Дана схема включається паралельно проводу Rx і припаюється до 1 і 3 роз'ємів фотодіодного моста, після чого провід RTS підключається до центрального роз'єму.
3
Встановіть на персональний комп'ютер програмне забезпечення WinLirc, яке працює з ІК порт ами. Запустіть додаток. З'явиться напис, що конфігурація виявилася невдалою і необхідно виконати переконфігурацію.
4
Підключіть зроблений ІК порт до комп'ютера і перевірте, до якого порт у він підключився через меню «Диспетчер пристроїв». Відкрийте програмне забезпечення для роботи з ІК порт ом. Вкажіть в полі «Port» номер порт а підключення, поле «Speed» залиште без зміни. Так як інфрачервоний світлодіод був підключений до Rx проводу, то в полі «Receiver type» вкажіть RX device, а в полі «Transmitter settings» - TX.
5
Після введення параметрів натисніть «Raw Codes», піднесіть пульт до приймача і натисніть на ньому кнопки. Якщо з'явилася брижі, це означає, що з'єднання виконано правильно. В іншому випадку перевірте правильність спайки. Відкрийте меню «Learn», щоб навчити програму розпізнавання команд пульта через ІК порт . Встановіть опції і збережіть налаштування.