Як налаштувати гучність.

Для більшості людей зараз комп'ютер є незамінним пристроєм. Він використовується не тільки на роботі, але і для дозвілля: щоб послухати музику, подивитися фільм або пограти в захоплюючу гру. У зв'язку з цим, будь-які неполадки в роботі комп'ютера можуть викликати пригнічений настрій. Особливо, якщо погано налаштована гучність звуку.
Вам знадобиться
  • - звуковий драйвер.
Інструкція
1
Встановіть операційну систему на комп'ютер. Запустіть спеціальний драйвер, який знаходиться на диску, що додається до материнської плати або звукової карти, якщо вона не вбудована. Якщо даний диск втрачено, то зайдіть в інтернет і знайдіть сайт виробника вашої материнської плати.
2
Знайдіть її і скачайте необхідні утиліти. Більшість фірм-виробників пропонують дану можливість безкоштовно. Встановіть драйвер. Натисніть правою кнопкою мишки на значок комп'ютера на робочому столі.
3
Виберіть меню «Властивості системи», перейдіть в розділ «Диспетчер завдань» і перевірте наявність жовтих знаків питання. Якщо вони відсутні, то звукова система комп'ютера готова до роботи. В іншому випадку усуньте всі проблеми. Так, в деяких випадках може знадобитися оновлення операційної системи.
4
Знайдіть на панелі управління значок «Звуки і аудіопристрої». Натисніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть «Відкрити мікшер гучності» або «Звуки». У першому випадку, ви зможете налаштувати гучність системних повідомлень і відтворення звуків. Також можна налаштувати звук для кожного динаміка, мікрофона або телефону.
5
Визначте характер несправності, якщо звук перестав працювати або знизилася гучність . Спочатку відкрийте настройки гучності і перевірте положення повзунка, відповідність встановлених пристроїв відтворення звуку. Також зверніть увагу, чи не варто галочка біля напису «Откл.звук», для цього необхідно перейти в розділ «Додатково».
6
Перевірте живлення колонок, настройку звуку на них, підключення проводів. Подивіться, чи немає на них видимих пошкоджень. Перевірте в «Диспетчері завдань» коректність встановлених драйверів. Якщо нічого не допомогло, то спробуйте підключити іншу акустику, можливо, проблема саме в ній.
Будь-яка операційна система дозволяє робити налаштування звуку, використовуючи системні можливості. Можна налаштувати загальну гучність звуку або окремо налаштувати гучність звукових ефектів, інтернет-браузера або системні звуки. Загалом, підібрати для роботи на комп'ютері максимально зручне звуковий супровід.
Вам знадобиться
  • комп'ютер під управлінням операційної системи Windows.
Інструкція
1
Зверніть увагу на панель задач знизу робочого столу операційної системи, де праворуч є значок динаміка. Натисніть по цьому значку лівою кнопкою мишки, після чого з'явиться смужка з повзунком. Пересуньте повзунок і встановіть загальну гучність роботи комп'ютера згідно вашим потребам.
2
Знизу ползунка знаходиться рядок «Мікшер». Натисніть по ній лівою кнопкою мишки. З'явиться меню, де можна налаштувати рівень системних звуків і інтернет-оглядача. За допомогою повзунка встановіть потрібний вам рівень звуку в розділі «Системні звуки», потім таким же способом в розділі інтернет-оглядача.
3
Якщо ви використовуєте IР телефонію, і до вашого комп'ютера підключений телефонний апарат, можна налаштувати схему гучності роботи звуків комп'ютера, яка буде автоматично працювати в той момент, коли ви розмовляєте по телефону. Для цього натисніть правою кнопкою мишки по порожньому місці на робочому столі і у виниклому меню виберіть "Персоналізація". У нижній частині вікна, що з'явилося буде параметр «Звуки». Натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. Далі на верхній панелі інструментів виберіть вкладку «Зв'язок».
4
Виникне вікно, в якому можна налаштувати гучність звуків під час розмови по телефону. Виберіть, наскільки потрібно збавляти гучність звуків в той час, коли приймається або здійснюється телефонний дзвінок. Можна поставити галочку «Відключити всі інші звуки». Таким чином, під час телефонної розмови ви будете чути тільки голос співрозмовника.
5
Тепер виберіть вкладку «Звуки». З'явиться вікно, в якому можна задати різні звукові системні ефекти, додати додаткові компоненти звуків до різних ситуацій (наприклад, повідомлення про прихід електронної пошти). Або взагалі відключити звукові оповіщення. Коли закінчите налаштовувати звукові схеми і рівень гучності, натисніть «Застосувати», а потім ОК.
Зверніть увагу
Найпопулярнішою проблемою отсутвие звуку на комп'ютері є отсутвіяе встановленого драйвера для звукової плати. Щоб ОС Windows розпізнала звукову плату або звуковий процесор, необхідно знайти і встановити сумісний драйвер. Для правильної роботи більшості моделей звукових плат і звукових процесорів потрібні драйвери.