Як відміряти рис. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

У приготуванні рису , як втім, будь-якої їжі, є деякі тонкощі. Рис дуже популярний продукт. Його використовують для багатьох страв: супів, каш, плову, салатів, а також суші і різотто, тому потрібно знати правильне дозування цієї крупи в співвідношенні з водою.
Вам знадобиться
    • Мірний стакан
    • якщо такого немає
    • можна взяти звичайний 200-грамовий.
Інструкція
1
Для приготування плову важливо розрахувати правильне дозування крупи. Беріть рис приблизно в розрахунку 65 г на людину. Якщо ваші рідні люблять розсипчастий рис, то співвідношення з водою буде 1 до 2, тобто на один стакан крупи беріть дві склянки води. Щоб рис в плові вийшов більш розвареним, потрібно брати рис у співвідношенні з водою 1 до 3.
2
При приготуванні суші потрібно, щоб рис був липкий і не розсипався, тому він повинен тримати правильну круглу форму, тому в цьому випадку беріть рису у співвідношенні 1/1.25, тобто на 200 г крупи - 250 мл води.
3
Молочні рисові каші мають бути смачні і розварені, тому молока потрібно багато. Для приготування знадобиться 2-2.5 склянки молока на 1 склянку рису .
Зверніть увагу
Слід пам'ятати про те, що обсяг рису при варінні значно збільшується, приблизно в 4 - 5 раз.Еслі брати співвідношення в грамах, то з 110 г сирого рису виходить 300 г відвареного.
Корисна порада
Сорти рису бувають різні, відповідно, їх приготування трохи відрізняється, враховуйте ето.Длінний тонкий рис виходить більш розсипчастим, тому при його приготуванні майже неможливо переборщити з водой.Обичний круглий рис, навпаки, сильно розварюється, води в цьому випадку слід брати трохи менше норми, враховуючи це свойство.Корічневий рис повинен проходити мінімальну термічну обробку, щоб зберегти свої корисні властивості, тому й води для його приготування потрібно брати трохи менше норми.