Як видалити сторінку в Моєму Колі. Як видалити профіль з мого кола.

«Моє коло» - один із сервісів компанії «Яндекс», що представляє собою соціальну мережу, що складається з так званих кіл користувачів. Перше коло тут - близькі друзі користувача, другий - друзі друзів, третій - друзі друзів його друзів. Потрапити в ці кола просто, а от з виходом з такої системи деколи виникають складнощі.
Інструкція
1
Для того, щоб видалити власний профіль у соціальній мережі «Мой круг», вам необхідно зайти на сторінку сервісу (moikrug.ru) і пройти процес авторизації. В даний час дані користувача на проекті "Моє коло" збігаються з одними даними акаунтів на інших сервісах системи «Яндекс».
2
Для того щоб повністю мінімізувати використання особистої інформації іншими користувачами і пошуковими системами після видалення сторінки, вам необхідно вручну видалити всю можливу інформацію про себе, а також всіх користувачів, що входять в перше коло вашого акаунта.
3
Якщо ж ви не хочете повністю видаляти сторінку, ви можете повністю або частково «заморозити» роботу з ним. В налаштуваннях профілю, наприклад, можна заборонити надсилати вам новини, повідомлення безпосередньо або запрошувати вас до першого кола.
4
В налаштуваннях власного профілю ви також можете не показувати свій профіль в інтернеті і показувати тільки першу букву свого прізвища. Також ви можете видалити всіх користувачів зі свого першого кола, щоб нікому не показувати свої електронну адресу та контактну інформацію.
5
Підсумковим дією буде повне видалення профілю на відповідній сторінці соціальної мережі, доступної за адресою: http://moikrug.ru//settings/delete/. Зверніть увагу, що акаунти на інших сервісах «Яндех» видалені або заблоковані не будуть.
Корисна порада
В «Моєму колі» самими користувачами постійно публікуються нові вакансії на роботу, а наявність розгорнутого резюме підвищує шанси бути запрошеним на співбесіду. Наявність же великої кількості знайомих у першому колі може посприяти тому, що роботодавець виявиться у вашому другому або третьому колі. Тим самим для зв'язку з контактною особою треба буде лише попросити друзів «познайомити» з ним.