Як додзвонитися в студію "Лото забава". вартість хвилини дзвінка в грі лото забава.

суперпопулярного в Україні лотерею «Лото Забава» проводить державна компанія «МСЛ». Однак недарма кажуть: грати з державою в азартні ігри - собі дорожче. Тим більше що додзвонитися безпосередньо в студію цієї програми практично неможливо. Можна лише в кращому випадку залишити заявку на участь в програмі.
Інструкція
1
Купіть квиток «Лото Забава» на наступний розіграш лотереї. Зробити це можна в спеціальних пунктах продажу. Дізнатися, де вони розташовуються, можна, звернувшись на офіційний сайт компанії «МСЛ»: http://www.msl.com.ua. Зайдіть на сайт, виберіть зі списку регіонів той, в якому ви проживаєте, і ознайомтеся зі списком.
2
Якщо ви хочете спробувати щастя і взяти участь в черговому розіграші, починайте дзвонити з моменту оголошення телеведучим інтерактивної гри під час трансляції програми і аж до 19.00 суботи. Зі стаціонарного телефону слід телефонувати на номер 0-900-305-929 (вартість дзвінка 1,5 гривні/хвилина), з мобільного - на номер 105 (1 гривня за з'єднання). Не забудьте, що для того, щоб ваш дзвінок був зареєстрований, у вас повинен бути в наявності квиток на тираж, на який ви намагаєтеся потрапити.
3
Квиток, який ви купили, повинен відповідати і «прохідному балу» теледозвона. Якщо остання цифра вашого номера збігається з тією, що значиться на кульці, що випав до початку основного розіграшу, то ви маєте право телефонувати за вказаними телефонами.
4
Зверніть увагу: під час розіграшу дзвінки приймаються як операторами студії, так і автовідповідачами. Потрапити в число п'ятьох щасливчиків інтерактивної гри «Вгадай колір - отримай гроші!» (Втім, як і «Полювання за призами») дуже складно, і тут і справді можна говорити тільки про везіння, так як набір учасників відбувається буквально в лічені секунди .
5
Спробуйте додзвонитися до студії з декількох мобільних телефонів відразу або з мобільного і стаціонарного. Можливо, у вас вийти додзвонитися, якщо ви перед цим переглянули кілька програм поспіль і розрахували приблизний час, коли ведучий оголошує про старт інтерактивних ігор.
6
Ви можете спробувати потрапити в число учасників лотереї і після закінчення трансляції, зателефонувавши на автовідповідач. Так як всі дзвінки реєструються, то в тому випадку, якщо комп'ютер вибере вас для участі в наступному тиражі, ви дізнаєтеся про це наступної неділі.
Популярна раніше гра «Русское лото » з розвитком високих технологій на якийсь час вийшла з моди, але сьогодні, втомившись від соціальних мереж і віртуального спілкування, ми все частіше збираємося в колі друзів і отримуємо задоволення від цієї настільної гри.
Інструкція
1
Чим більше учасників, тим цікавіше, динамічніше і азартнішою проходить гра. Як і в будь-яку іншу гру, в лото можна грати на інтерес або на гроші. А можна вибрати альтернативний варіант - на копійки, адже напевно у кожного гравця в кишені знайдеться достатньо монет, які не шкода програти.
2
Спочатку потрібно вибрати ведучого, який буде діставати барила з числами з мішка, і оголошувати їх граючим, які в свою чергу, повинні закривати названі числа на своїх картках. Картки слід роздавати всім гравцям порівну.
3
Можна грати в «просте» лото , коли переможцем оголошується перший закрив всі числа на своїх картках. А можна грати і в «коротке» лото , коли переможцем називається той, хто першим закриє всі числа будь одного рядка.
4
Перед початком гри, всі беруть участь роблять ставки певною кількістю монет. Все ставки утворюють банк, який потім і дістається переможцю.
5
«Русское лото » гра весела, і особливо цінується вміння ведучого азартно викрикувати числа діжок, вміло доповнюючи їх стали вже класичними приповідками: 11 - барабанні палички, 25 - знов за рибу гроші, 77 - сокирки і т.д.
Зверніть увагу
В лото грають за допомогою особливих картонних карток з цифрами. Мета гри - закрити всі номери на картках.
Корисна порада
Правила гри в Лото. Грають в лото за допомогою спеціальних карток, на яких відзначені числа і фішок (діжок) з цифрами. В Короткому Лото - той, хто закриє перший ряд. Через те, що від гравця абсолютно нічого не залежить, не потрібно володіти якимись певними якостями, щоб виграти в лото. Русское Лото дуже популярно серед маленьких дітей. Крім того, з цієї ж причини, Русское Лото використовується в якості різних Лотерей.