Як навчитися грати в настільний теніс.

Настільний теніс - один з найдоступніших видів спорту для новачків. Щоб навчитися в нього грати, ви можете записатися на заняття з професійним тренером або знайти однодумця, прочитати правила і вправлятися вдома і у дворі.
Інструкція
1
Запишіться в секцію з настільного теніс у або запропонуйте вчителю фізкультури в школі ввести цей вид спорту в програму уроків. Подивіться, не грають чи любителі цього виду спорту у вашому дворі, і приєднаєтеся до їх аматорській команді. Також ви можете навчитися грати і самостійно. Треба тільки знайти партнера і вивчити основні правила.
2
Стіл для теніс а повинен бути розміром 2,74х1,525 м. У домашніх умовах це правило можна злегка порушити, підібравши відповідну поверхню приблизно таких же габаритів. По центральній осі стіл повинен бути розділений сіткою трохи вище 15 см.
3
Починайте тренування з відпрацювання подачі. Підкиньте м'яч вгору з відкритою долоні не менше ніж на 16 см. При цьому м'яч повинен знаходитися за межами столу. Вдарте по ньому так, щоб він один раз ударився об вашу половину, перелетів через сітку і торкнувся столу на стороні противника. Всі моменти подачі повинні бути очевидні як глядачам або судді, так і супернику.
4
Якщо м'яч зачепився за сітку і це стало єдиною помилкою, подача виробляється другий раз. Перший подає повинен бути визначений за жеребом, потім ця роль переходить від одного до іншого гравця через кожні дві подачі.
5
Якщо рахунок рівний (20:20 або 10:10), подає щоразу новий гравець - до тих пір, поки не утвориться відрив в 2 очки.
6
У разі командної гри (2 особи) стіл потрібно розділити уздовж. Подавайте м'яч так, щоб він відскочив від правої зони вашої половини і перелетів на ліву зону суперників. Подаючий і відбиваючий в команді чергуються.
7
За правилами професійного настільного теніс а гра триває до 11 набраних очок, любителі іноді проводять матчі до 21 очка.
8
В результаті кожного розіграшу одному гравцеві або команді буде присвоєно очко. Воно нараховується в разі вчинення суперником однією з помилок. Це може бути торкання сітки або інша неточність при подачі, удар м'яча по столу два рази поспіль на одній стороні, попадання його після відскоку на свою сторону, відбивання до того, як він відскочить. Якщо ви зачепите м'яч пальцями, це буде вважатися подвійним ударом і принесе другому гравцеві очко. Так само «караються» торкання столу рукою або торкання суперника м'ячем. Якщо в результаті подачі м'яч не досяг зони другого гравця або не вдарився об стіл з його боку, це теж принесе перемогу в розіграші противнику.
9
Освоєння прийоми ви можете випробувати і поодинці. Спробуйте пограти в настільний теніс в інтернет-симуляторах. Звичайно, це не замінить реальної практики, але допоможе розвинути швидкість реакції.