Як вивчити швидко дорожні знаки.

Майбутній водій зобов'язаний знати всі дорожні знаки . Вони запам'ятовуються з часом після регулярних поїздок по місту, тому досвідчений водій, який закінчив автошколу багато років тому, добре пам'ятає всі дорожні знаки . Однак, щоб здати іспит в автошколі, їх доводиться запам'ятовувати по картинках у підручнику.
Інструкція
1
Розділіть всі знаки за трьома категоріями: форма, колір і зображення. За формою знаки бувають круглими, трикутними і квадратними. За кольором - червоними, синіми, білими і різнокольоровими. На них може бути зображений символ, цифра або малюнок.
2
Запам'ятайте, що всі розпорядчі та забороняють знаки без винятків мають круглу форму. Це найважливіші знаки , і саме їх потрібно запам'ятати в першу чергу. Червоний колір при цьому означає заборону будь-якої дії. Наприклад, круглий червоне коло з білим прямокутником всередині, званий в народі "цеглою", означає, що в'їзд заборонено. Круглий білий знак з червоною облямівкою завжди забороняє подальший рух у вибраному напрямку. Якщо на ньому що-небудь намальовано, це означає, що проїзд заборонений тільки для зображеного на знаку виду транспорту.
3
Запам'ятайте, що круглі знаки з синім фоном відносяться до розряду розпорядчих. Слідувати «інструкціями», зображеним на них, потрібно обов'язково. Наприклад, якщо ви бачите білу стрілку на синьому тлі, то повинні їхати тільки туди, куди вона вказує. Це означає, що якщо стрілка на знаку «велить» їхати прямо, то поворот направо або наліво буде порушенням.
4
Вивчіть значення трикутних знаків. Їх можна розділити на дві категорії: одні попереджають водія, а інші встановлюють порядок проїзду транспортних засобів на перехрестях без світлофорів. За зображеному на попереджувальні знаки малюнку водій може легко зрозуміти, яка небезпека чекає його попереду. Це може бути залізничний переїзд, розвідний міст, крутий підйом або спуск і т.п. Що стосується перетину перехресть, то варто запам'ятати, що перевернутий трикутник з червоною облямівкою наказує поступитися дорогою.
5
Запам'ятайте інформаційні знаки . Вони, як правило, мають квадратну форму і позначають пішохідні переходи, рекомендовану швидкість, місце для парковки, відстань до населених пунктів, заправок і т.п. Щоб розшифрувати такий знак, потрібно просто звернути увагу на зображений на ньому малюнок або число.