Як завести поштовий ящик на Яндексі.

Яндекс.Почта - це один із сервісів Яндекс. Серед переваг цієї поштової системи розробники називають захист від вірусів, спаму, можливість самостійно вибирати адресу ящика, наявність зручної мобільної версії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.yandex.ru.
2
У лівій частині екрана знайдіть посилання з написом «Завести поштову скриньку». Натисніть на неї.
3
У вікні вам запропонують вказати ім'я та прізвище, а нижче - логін, який стане вашим логіном в усіх сервісах Яндекс. Після заповнення пунктів «Ім'я» і «Прізвище» система автоматично запропонує вам варіанти логіна, згенеровані виходячи з введених імені та прізвища. Ви можете вибрати один з них, або написати власний варіант.Помніте, що логін повинен складатися з латинських символів, цифр, одинарного дефіса або точки, починатися з літери і закінчуватися буквою або цифрою і містити не більше 30 сімволов.В випадку, якщо обраний вами логін вже зареєстрований на Яндексі, система повідомить вам про це. В цьому випадку буде потрібно ввести інший варіант.
4
Натисніть на кнопку «Далі». У вікні, вам запропонують ввести пароль. Він повинен бути довжиною від 6 до 20 символів. Для того, щоб пароль був надійним, розробники рекомендують використовувати рядкові і прописні літери, цифри, елементи пунктуації зі списку -! @ # $% ^ & * () + _. Пароль не повинен збігатися з логіном, але повинен бути легко запомінаемим.Прі вводі вами пароля система буде оцінювати ступінь його складності і сигналізувати вам про етом.Когда пароль обраний, у вікні нижче підтвердіть його.
5
У наступному вікні виберіть секретне питання, і потім відповідь на нього. Питання має бути таким, відповідь на який знаєте тільки ви, або обмежене коло осіб. Секретне питання може придатися в разі, якщо ви забудете пароль.
6
Також Яндекс пропонує вам вказати адресу іншої електронної пошти і номер телефону. Це може бути корисно при відновленні пароля, але вказувати їх необов'язково.
7
У самому нижньому віконці вам потрібно ввести символи, зображені на картинці зліва від нього (якщо в браузері відключена можливість перегляду зображень, включите її).
8
Поставте нижче галочку, яка підтверджує, що ви згодні з умовами угоди. Натисніть кнопку «Зареєструвати».
9
Якщо ви вказали при реєстрації свій e-mail, на нього прийде лист, що містить посилання для підтвердження. Перейдіть по ній, щоб завершити реєстрацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LOOC9yxqASw