Відень: визначні пам'ятки, які необхідно відвідати.

Хто не мріє побувати в Австрії? Звичайно ж, більшість людей з радістю відвідають Відня, погуляють по вуличках старого міста і надихнуться життям австрійців. І, як і в будь-якому місті з такою насиченою подіями історією, в Відні є безліч пам'яток. Які ж місця в столиці Австрії обов'язково потрібно відвідати?
Інструкція
1
Почати можна з відвідин національного символу Відня - Собору Святого Стефана. Фундамент цього собору був закладений в 1137 році, будівля була збудована в романському стилі. Надалі його зовнішній вигляд змінювався, а в 1258 році через пожежі будівля собору було зруйновано. Однак в 1263 році на тому ж місці було відбудовано новий католицьких храм, виконаний у тому ж стилі. Надалі будівля Собору Святого Стефана було розширене, видозмінено, і будівництво було закінчено тільки в 1511 році. Саме таким, яким він був побудований в ті давні часи, його можна бачити зараз. Помилуватися на національний символ Відня можна на центральній площі Св. Стефана.
2
Звичайно ж, перша асоціація, яка виникає при згадці столиці Австрії - це всесвітньо відома Віденська державна опера. Вона була побудована в XVII столітті і до 1918 року називалася Віденської придворної оперою. Будівля її було одним з перших, відреставрованих після Другої Світової війни. Купити квитки на виставу в Віденської державної опери можна через інтернет. Якщо ви маєте намір відвідати одну з вистав, озаботьтесь питанням придбання квитків заздалегідь, як тільки заплануєте поїздку до Відня, адже на кращі спектаклі квитки можуть бути розпродані задовго до дня подання.
3
І, звичайно ж, не можна обійти увагою Віденський міський парк. Це одне з найзнаменитіших туристичних місць. Прогулявшись по Віденському міському парку, ви можете побачити безліч приголомшливо красивих пам'ятників славним австрійцям і просто насолодитися красою і вишуканістю цього місця. Віденський міський парк був побудований на лівому березі Дунаю, офіційне його відкриття відбулося в 1862 році. Але вже в 1863 році на правому березі було відкрито дитячий парк, який з'єднувався з основним залізним мостом. Обов'язково побувайте в Віденському міському парку, це старовинне місце просякнуте романтикою і воно обов'язково залишить про себе незабутнє враження.
4
Відень - одне з міст з багатющою історією, і пам'яток в ньому дуже багато. Коли ви будете у Відні, досить буде пройтися по будь-якій вулиці міста, і ви побачите безліч красивих скульптур, будинків з прекрасною архітектурою, вам обов'язково захочеться повернутися туди знову. Прогулявшись по самобутнім кафе і ресторанчиках столиці Австрії, ви обов'язково перейметеся духом цього старого європейського міста. І для кожної людини якась частина Відня може стати особистої пам'яткою, з якою у нього пов'язана своя цікава історія. У такому затишному місті, як Відень , обов'язково трапиться щось незабутнє.